Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Amióta próbálkozunk teljesen...

Amióta próbálkozunk teljesen megbolondult a ciklusom,23-25 napra rövidült és sokkal intenzívebb, élénkebb piros a vérzés. Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés

14 éves korom óta teljesen szabályos, 28 napos ciklusaim voltak. Fél éve próbálkozunk a babával (akit már nagyon-nagyon várunk :)), most 27 éves vagyok. Fogamzásgátlót nem szedtem.

Kísérletezek az ovulációs mikroszkóppal ami a mensi első három napjára tiszta páfrány, aztán még a ciklus alatt össze-vissza.(pl. okt. 3.,4.,7.,13.,14.,22.,26.,27.,28.) Ezek a tiszta páfrányos napok. Ez így nem teljesen normális, ugye?


2008. okt. 28. 09:41
 1/4 anonim ***** válasza:

mikroszkop nem ér egy kalap szart sem!

de elég kevés ami azt ileti ez a 23 nap. inkább ovu tesztet használj

2008. okt. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen bajom volt, próbáld az ovutesztet, de nekem a hőmérőzés vállt be igazából, nagyon szépen lehet követni mikor volt peteérés, csak kicsit macerás, mert mindig ugyanabban az időben kell mérni és felkelés előtt! Nekem bevált, pedig nem hittem benne van egy jó oldal ott lehet vezetni én a ciklus.hu-t használom. Sok sikert!
2008. okt. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Érdekes dolgokat produkál a természet. A megrövidült ciklussal évente "nyersz" plusz egy ciklust, még több esély a teherbeesésre. A barátnőm ezt akkor tapasztalta, amikor összeköltözött a barátjával, pedig nem is terveztek babát....


Szenzációs dolgokra képes a szervezet.


Az ovu mikroszkópról annyit, hogy azért van akinek beválik. ( a hetedik hétben vagyok :-)Javaslom, hogy próbáld meg reggel használni, mielőtt eszel vagy iszol bármit is, és várj vagy fél órát, mielőtt megnézed. Ha délután nézegeted, lépten-nyomon pozitív eredményt fogsz látni, mert az ösztrogénszint napszakonként is változik a női szervezetben, délután általában magasabb szintet ér el.


Mellette mérd az ébredési hődet, néhány ciklus után ebből fogod látni, kb. melyik napon számíthatsz a peteérésre. És persze jó az LH teszt is, csak kicsit költséges "buli".


Sok sikert!

2008. okt. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! :)

A mikroszkópot szigorúan reggel használom, hogy semmi ne zavarjon be a képbe.

De ki fogom próbálni a hőmérőzést és a tesztet is, hátha...

2008. okt. 28. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!