Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovutesztnél ilyenkor mi van?

Ovutesztnél ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés

Corax tesztet vásároltam. Tegnap kezdtem el, akkor halvány volt a tesztvonal kora este, 6-kor.

Ma ugyan ebben az időpontban csináltam és nem látni rajta csak iszonyú Halvány vonalat. Lehet hogy lekéstük? Vagy még vissza jöhet pozitívra a teszt?


2018. márc. 1. 18:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Milyen érzékenységű? Nekem például a 25-ös csak halvány csíkkal jelzi az ovulációt. Ki kell tapasztalni. Múlt hónapban viszont úgy jártam mint te és kiderült 1 hétre rá lett csak ovum. Hődet méred? Érdemes lenne azzal kiegészíteni a tesztelést!
2018. márc. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én expectet hasznátam. Nekem ovulációig hol halványabb, hol erősebb, hol még halványabb lett a tesztcsík össze-vissza. Aztán egyszercsak pozitív lett, sikerült is összehozni a babát.
2018. márc. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
*használtam
2018. márc. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. És ha szabad megkérdeznem nektek milyen hosszú a ciklusotok?

Sajnos a hőmérőzést nem tudtam elkezdeni mert lebetegedtem. Ami megkavart, hogy egyrészt az e havi vérzésem eléggé elhúzódott, azt olvastam olyankor ne teszteljek. Figyeltem a váladékot és ma reggelre lett tojásfehérje állagú, ezért arra számítottam hogy ma/holnap pozitív lesz a teszt...erre semmi. Viszont kb. 25 naposak a ciklusaim, ma vagyok a 12. napon.

Folytassam tovább azért az ovu tesztelést szerintetek?

2018. márc. 1. 21:23
 5/7 anonim ***** válasza:

Első gyerek előtt 15 évig szedtem gyógyszert így nem tudom sajnos milyen hosszú lett volna a ciklusom, második előtt is gyógyszert szedtem, de csak 5 hónapig. Második gyereknél használtam ovu tesztet, a 21.ciklusnapon volt peteérésem. Amúgy az elsőnél a ciklus 34.napján volt pozitív a tesztem, úgyhogy nagyjából mindkét 34-35 napos lett volna a ciklusom.



Mindenképpen folytatnám. Délután és este is használod?

2018. márc. 2. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

[link]

Balról jobbra a 11,12,13. ciklusnapokon a tesztjeim.

Jól gondolom, hogy következő hónapban érdemes elkezdenem hamarabb és 2x egy nap?

És hogy az ovu ebben a hónapban már meg volt?

2018. márc. 2. 18:14
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezt nehéz megmondani, mert múlt hónapban én így maradtam le róla. Azonban olyan is előfordulhat, hogy egy hónapban nem lesz valamiért peteérésed. Általában nekem akkor szokott lenni, amikor nagyon kívánom a szexet.
2018. márc. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!