Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nektek mik voltak az első...

Nektek mik voltak az első tünetek?

Figyelt kérdés
Nekem most késik 2 napja. Általában nekem a 24.-27. napon meg szokott jönni. Most tartok a 29. napnál és még semmi. Néha érzek meg akar jönni érzést. Kicsit fel vagyok puffadva. Fájnak a melleim. Jól aludtam mégis úgy érzem, hogy állva el tudnék aludni. 1 hete voltak influenzaszerű tüneteim. De csak 1 napig tartott. Nem volt magas lázam. Csak 37.5 volt maximum a hőm. Fájt mindenem, rázott a hideg. Másnapra viszont semmi bajom nem volt. Még nem vettem tesztet, túl korainak tartom. Nektek is voltak ilyen tüneteitek?

2018. márc. 5. 12:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha már késik, nyugodtan vehetsz tesztet szerintem.

Nekem is olyan érzésem volt, mintha meg akarna jönni + mellfeszülés.

2018. márc. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nekem már elég korán húzódott a hasam alja (nem görcs) és lett pár fura patim halántéknál. Aztán kb. 6 hetes lehettem, amikor tesztet csináltam, de alig volt látható az is, aztán 7 hetesen mentem dokihoz.
2018. márc. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Már nyugodtan tesztelhetsz! :) drukk
2018. márc. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Nekem az államon jelentek meg pattanások, nehezen múltak el.

Hányingerem nem volt elég sokáig, viszont a fejem sokat fájt (előtte is).

Hamar elálmosodtam, érzékenyebb lettem. A melleim érzékenyek voltak.

:)

2018. márc. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nekem is 2 napja késik. Tegnapi tesztem negatív. Mellém érzékeny, puffatt a hasam, és gyenge megjönérzésem van, de csak ritkán. Drukkolok neked. Holnap reggel tesztelek.
2018. márc. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ. :) Úgy döntöttem várok még pár napot és ha csütörtökig nem jön meg akkor veszek tesztet és pénteken reggeli vizeletből csinálom a tesztet akkor már biztosan igaz eredményt mutat ha negatív ha pozitív. :) A melleim még mindig fájnak és kicsit duzzadtak. Néha érzek enyhe hányingert is. És a fáradtság a legrosszabb. Bárhol bármilyen testhelyzetben el tudnék aludni. Remélem baba van a dologban :) Én is drukkolok neked. Írd majd meg mi a helyzet! :)
2018. márc. 5. 21:10
 7/14 anonim ***** válasza:
Negatív a tesztem. Várok.
2018. márc. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Sajnálom de még bármi lehet. Ezért félek én is tesztelni mert nem akarok csalódni. De ha nem baba miatt késik már 3 napja akkor nem tudom mi lehet a háttérben főleg, hogy tünetek is vannak ami persze lehet a mensitől is, na de akkor megjött volna már. Főleg ami furcsa nekem az a múlt heti influenzaszerű tünetek de csak 1 napig. Nekem ilyen sosem volt még.
2018. márc. 6. 15:48
 9/14 A kérdező kommentje:
Viszont ha később volt ovu akkor azért is késhet, de remélem nem így volt és baba van a dologban
2018. márc. 6. 15:50
 10/14 A kérdező kommentje:
Nem bírtam ki péntekig. :) Most vettem két tesztet és megcsináltam. Halvány pozitív lett az xepil teszt. Vettem még egy drágább tesztet a predictor early-t. Ezt reggel első vizeletből megcsinálom. :) Remélem az xepil nem tévedett! :)
2018. márc. 7. 12:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!