Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kb. 3-4 nap múlva lesz/lenne...

Kb. 3-4 nap múlva lesz/lenne esedékes a következő mensim, csak reménykedem benne, hogy nem fog megjönni. A mensi előttihez hasonló hasfájás egyértelmű mensi-tünet, vagy jelenthet terhességet is?

Figyelt kérdés
Ami még emellett jelentkezett: éhség, émelygés (felváltva), és határozott cigiundor második napja.
2008. okt. 28. 13:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Sztem ez inkább terh., mint mensi:)
2008. okt. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ez pont mindkettö lehet. majd 5 nap múlva ha nem jött meg tesztelj az már egy egész biztos képet mutat.
2008. okt. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Bárcsak igazad lenne :)

De hiányolom pl. a mellfeszülést, vagy érzékenységet. A szagok sem irritálnak. Ez olyan megtévesztő :)

Az émelygés is tegnap valamivel erősebb volt, tulajdonképpen reggeltől estig, megszakítás nélkül, ma inkább az éhség domináns, egyedül a cigiundor változatlan.

Ja, és épp ma reggel produkáltam egy negatív tesztet, persze lehet, hogy csak korai volt még...

2008. okt. 28. 13:14
 4/6 anonim ***** válasza:
Korai volt a tesztelés, a peteérés után 14 napra kell megjönnie, ez biztos, és utána kéne tesztelned, tehát várj még 5 napot:) de a cigiundor az jó jel, majd írd meg az eredményt!
2008. okt. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Rendben, feltétlenül megírom, szerintem, ha akarnám sem tudnám magamban tartani, persze abban az esetben, ha pozitív lesz... :)

De már egyszerűen "muszáj volt" valamit csinálnom, akkor is, ha tudtam, nincs sok értelme, de annyira türelmetlen vagyok, és úgy idegesít, hogy nem tehetek semmit azon kívül, hogy várok. Pedig tényleg nem tehetek semmit :)

A cigiundornak tényleg örülök, és jó jelnek is veszem, mert egyáltalán nem akartam rászokni, és amikor mégis sikerült, igyekeztem abbahagyni, de magamtól sosem ment igazán. Így is összesen csak 4 hónapot sikerült dohányosként eltöltenem, de az elmúlt két-három napban tényleg úgy érzem, ha fizetnének, hogy rágyújtsak, akkor sem bírnám.... :)

2008. okt. 28. 13:26
 6/6 A kérdező kommentje:

Ígértem, hogy megírom, bár sajnos nincs mit :(

Nem a tesztelés volt korai, hanem csak azért lett negatív, mert (megint) nem vagyok terhes :(( Tegnap este, a 28. napon (talán idáig ha kétszer volt ilyen pontos) megjött... Mondjuk még életemben nem görcsöltem ennyire, és este már viszonylag gyakran nyilallt a hasam bal oldala (amit szintén SOSEM éreztem idáig), ráadásul iszonyatosan erős... bár nagyon gyenge sosem volt, talán csak akkor, mikor még gyógyszert szedtem.

Ja, és az émelygés ettől függetlenül továbbra is megmaradt, gondolom, csak hogy ne legyen annyira egyszerű az élet...

Ilyenkor olyan selejtesnek érzem magam :((

2008. okt. 30. 08:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!