Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 9 napja késik Megnéznétek a...

9 napja késik Megnéznétek a tesztem?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


2018. márc. 10. 22:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
97%
Hogy merült fel annak a lehetősége, hogy ez a teszt pozitiv?!
2018. márc. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
82%

Ez sajnos negatív.

9 nap késés után,már egyértelműen kellene látszódni a 2.csíknak is.

2018. márc. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
73%
Már ne haragudj, de minek kell ilyen képet mutogatni? Nem tudsz kettőig számolni? Vagy baj van a látásoddal? Mi mondjuk meg neked, hogy hány csík van rajta? (egy)
2018. márc. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ .Késői peteérésem volt,(tudom,számolom,mérem...7 éve próbálkozunk)9 napja minden reggel teszteltem,és a main már élöben láttam a halvány csikot.Köszönöm
2018. márc. 10. 22:32
 5/18 A kérdező kommentje:
Te ki vagy?Elötte engedélyt kell kérnem? Mit gondolsz te magadrol?Minek irtál ide??? Neked van gyermeked?
2018. márc. 10. 22:35
 6/18 anonim ***** válasza:
67%
Szerinted hany csik van a kepen ?
2018. márc. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Na látod nem irsz,ha van akkor jo egészséget kívánok,öleld meg,és ne irkálj a kiirásomhoz.Én 7 év alatt 2 sikertelen lombik,+3 vetélés után ne érezzem már szaul magam mert neked hepped hogy felkérdezel itt .Szép estét
2018. márc. 10. 22:40
 8/18 anonim ***** válasza:

Ez elég negatívnak tűnik bár az is igaz, hogy ez a fajta teszt nem a legérzékenyebb. (nekem is ilyen volt, és javában nem mutatott semmit mikor egy másik fajta már igen)

Egyébként szokott máskor is késni azért gyanakszol? (Pco, betegség miatt) Vagy csak nagyon szeretnéd, hogy pozitív legyen, és folyamatosan tesztelsz?

2018. márc. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
26%

3 hetes "késes" után

[link]

Tehát papíron 7 hetes terhesség

Ultrahang nem mutat terhességet.

2015 március 20.- i kép.

Itt horkol mellettem.


Nem mindig, mint látható, mutatja a teszt rögtön.

Amúgy meg ez a teszt pozitív lesz, nem adok neki egy hetet sem. Ja és le lehet pontozni. Leszarom.

2018. márc. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
87%

9 te valami látó vagy? Honnan tudod hogy pozitív lesz, belelátsz a méhébe? Ne legyél már hülye.....Vagy ha ilyen képességed van hogy jövőbe látsz, megmondanád kapok-e fizuemelést egy hét múlva?


Miért kell szerencsétlent hiú reményekkel kajáltatni??

2018. márc. 10. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!