Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Napok óta görcsölök, terhes...

Napok óta görcsölök, terhes lehetek?

Figyelt kérdés
Barátommal 2 éve vagyunk együtt febr24en vedkezes nélkül voltunk együtt megszakitasosan szóval nem ment el belém,bár tudom.hogy a elővaladektol is teherbe lehet esni. Menstruációm 15én volt meg(5napig tartott) most pár napja elegge görcsöl a hasam,lehetséges hogy teherbe estem? Még nemtervezzük a babát :/ vagy csak megfog jönni? Tudom hogy sok ilyen kérdés van már ezzel kapcsolatban ,de nekem igy jobb ha kiirom en:) előre köszi a valaszokat
2018. márc. 13. 12:51
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
nem sok az esélye, hogy teherbe estél, mert kb mensi után voltatok együtt, ilyenkor még nem szokott peteérés lenni, de vegyél egy tesztet, már eltelt 2 hét, kimutatná, ha baba van
2018. márc. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
49%
A görcsölés egyáltalán nem a terhességnek a jele.
2018. márc. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
49%
Nem. A görcsölés azt jelenti, hogy meg fog jönni.
2018. márc. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Csak pár napig sose görcsöltem még,es kicsit megijedtem :/
2018. márc. 13. 14:12
 5/7 A kérdező kommentje:
Most meg egy kicsit verzek..de maskor erősebb..nemlehet hogy beagyazodasi verzes??
2018. márc. 13. 16:05
 6/7 anonim ***** válasza:

A beágyazódási vérzés,az nem megtermékenyítés után 3 héttel van..Hanem utána 1 bő héttel.

Nem értem,hogy miért vagy betojva,mikor most,a napokban kell ,hogy megjöjjön,nem?Nyilván azért kezdtél el vérezni.

Ha nem tervezitek a babát egyelőre,akkor védekezés nélkül nem kell szexelni,aztán nincs parázás.

2018. márc. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rendben köszi remelem ugylesz,2év alatt most próbaltuk ki igy először. Eleg parázós fajta vagyok sajnos
2018. márc. 13. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!