Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gabriel teszt orakkal kesobb?...

Gabriel teszt orakkal kesobb? Megneznetek?

Figyelt kérdés

Reggel csinaltam, mint ha lett volna valamicske. Most ertem haza, es latszik a 2. vonal. Soha se volt rajta ilyen meg, orakkal kesobb se. Tapasztalat erdekelne. Reggelre van egy facellem. 19-20. napom, 24 napos ciklusokkal.

[link]


2018. márc. 13. 17:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ott LENNE a masodik csik helye. Negativ.:S
2018. márc. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%

Azt nem értem, hogy mi nem világos azon, hogy a tesztben le van írva, hogy meghatározott időn belül értékelhető, utána nem. Ha utána jött ki második csík,akkor azt nem lehet értékelni.

És ha 24 naposak a ciklusaid, akkor teljesen felesleges 19-20. napon tesztelni. Majd ha a 24. napon nem jön meg a vérzésed, akkor a 25. nap reggelén tesztelj. Előbb teljesen felesleges.

2018. márc. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%
Amúgy nekem is 24-25 napos ciklusaim vannak, Gabriel tesztet használtam, amikor terhes lettem a kisfiammal. A 31. napon teszteltem. Nyilván tök egyértelmű pozitív lett, a második teljesen erős csík lett, javaslom neked is, hogy várj türelemmel!
2018. márc. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%
Ilyenkor teljesen elázik már a teszt és látszani kezd a csík helye. Nem lehet pozitívnak értékelni sajnos, de csinálj majd egy újat. Időn belül ertekeld!
2018. márc. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

A normalis valaszokat koszonom. Senki se mondta, hogy pozitiv! Meg soha szaradas utan se volt rajta ilyen az elmult 1,5 evben, igy tapasztalatot kerdeztem! Nem azt, hogy pozi-e, ennyire nem vagyok sotet! O.o

Ha valakinek van tapasztalata, szivesen fogadnam.

2018. márc. 13. 20:11
 6/12 anonim ***** válasza:
46%
De milyen tapasztalat? Hogy a negatív az negatív? Más tapasztalata a te helyzetedet mennyiben befolyásolja?
2018. márc. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ez a fajta is szaradasi csikos mar? X epil oke, facelle is volt mar szaradasi csikos, de ez a fajta is? Ennyi a kerdesem. Bar kezdem banni, hogy kerdezni merek, amire egyebkent ez az oldal valo...
2018. márc. 13. 20:51
 8/12 anonim ***** válasza:
25%
19-20.apon minek tesztelsz??
2018. márc. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Sztem van esélye. Késés előtti tesztem nekem is időn túl lett pozitív, utána már időn belül. De a gabrielnél már láttam sajnos szellemcsikot... megcsináltad a facellet?
2018. márc. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha akkor csinálsz tesztet, amikor már nagy eséllyel hcg is van a szervezetedben, és ez nem az aktuális vérzés előtt van napokkal, hanem ha már késik, akkor nem lesz sem száradási csíkos, sem szellemcsíkos, hanem lesz egy szép pozitív teszted, amennyiben terhes vagy.
2018. márc. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!