Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hihetetlen számomra de terhes...

Hihetetlen számomra de terhes lettem! Normális hogy ezeket érzem?!

Figyelt kérdés

[link]


Ezt ma egy órával ezelőtt készítettem.

Mikor megjelent a második csík hihetetlen boldogság bizsergette át az egész testem.

Rögtön rohantam a párom munkahelyére elújságolni neki a nagy hírt.

Számomra ez hihetetlen.

Mert épp decemberbe volt egy 5cmes cisztam amit norcoluttal meghoztak.

Ezután már nem jött meg.Jobban mondva se a februári se az ehavi.

És hányingerek kezdtek el gyötőrni bő két hete.

Ételundorom lett.

Szinte az összes húst elutasítom a mai napig.Ha pedig elmegyek egy gyorsétterem előtt hánynom kell.

Ez is gyanús volt.

A másik a melleim amik már kb 3 hete fájnak.De nem ám a bimbóim hanem konkrétan a melleim a gyökereitől fájnak..

Ugye most már biztis hogy terhes vagyok ez egy nagyon érzékeny teszt.

20 éves vagyok.

Az is lehet hogy ciszta okozza a tüneteket és a pozitív tesztem!?

Ugye nem?


2018. márc. 14. 18:41
 1/9 A kérdező kommentje:

Egyből leugrott a második csík ahogy belemártottam.A képen is látszik milyen szép piros.Ugyanolyan mint a kontrollcsík.

Egyszerűen attól féltem ciszat miatt késik erre pozitív a tesztem.

Az ugye nem lehet hogy a ciszta csinál pozitív tesztet?

2018. márc. 14. 18:43
 2/9 A kérdező kommentje:

Még ugye el kell mennem dokihoz!

Utolsó menstruációm első napja kb jan.17-18-a.

Mi van ha elmegyek nagy boldogan és kiderül hogy ez a teszt csak álpozitív vagy ciszta miatt lett pozitív?

2018. márc. 14. 18:45
 3/9 anonim ***** válasza:
39%

Most mégis mi a kérdés lényege?

Ciszta miatt nem lesz pozitív a teszt, egyértelműen terhes vagy.

2018. márc. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
64%
Gratulálok! :)
2018. márc. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy tudom, hogy cisztától lehet fals pozitív a teszt. Nekem is volt cisztám. Akkor az orvos is mondta. Bár nekem akkor sem lett pozitív a teszt. De ha vannak terhességi tüneteid is, akkor eléggé valószínű, hogy nem fals az eredmény :)

Egyébként lehet, hogy már múlt hónapban is azért nem jött meg, mert már akkor terhes voltál. Minél előbb menj orvoshoz, hogy kiderüljön, hogy mi van.

2018. márc. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, nagy ritkán és csak bizonyos rossz indulatú ciszta okozhat pozitív tesztet,de az halvány és idővel sem erősödik! Viszont szerintem is menj dokihoz,mert valószínűleg már nem olyan korai a terhesség és látna is valamit! Gratulálok!
2018. márc. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
én sem szeretnélek elkeseríteni, de én is úgy tudom hogy a ciszta miatt is lehet pozitív egy teszt! :/ remeljuk nalad nem. ha baba akkor gratulàlok :)
2018. márc. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta az orvosom, hogy egyetlen fajta cisztától lehet pozitív terhességi teszt, amivel a 40 év alatt egyszer sem találkozott:). Szerintem egyértelmű, hogy terhes vagy. Nagyon gyorsan elmennék orvoshoz nehogy lekésd a 12-14 hetes UH-t! Drukkolok!!
2018. márc. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia! Végül mi lett?
2020. jan. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!