Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet hogy tüneteket érzek?

Lehet hogy tüneteket érzek?

Figyelt kérdés

Pont egy hete történt ag aktus. Gumi elszakadt,ígyhát bevettem eseményutánit viszont csak rá kb.40órára. Most kicsit úgy érzem mintha fájdogálna az alhasam,szédülök,a mellem viszont nem feszül majdnem minden percben megnézem. Fejem iszonyúan fáj.Viszont nem volt pecsételő vérzésem. Ezek terhességi tünetek vagy a tabletta miatt van? 4hónapja vettem bd utoljára ilyen tablettát,ill.életem során már 4db 72órásat vettem be sajna:/.

19/L



2018. márc. 17. 11:07
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha nem hatott a tabletta,akkor sem érezhetnél még terhességi tüneteket.

Ne csodálkozzál rajta,hogy mindenféle bajod van,úgy kapkodod be ezt a lórúgásnyi hormontablettát,mint valami cukorkát.Fél éven belül nem is szabadna újat bevenni.

Amíg nem megy a felelősségteljes védekezés,addig nem kellene nemi életet élned.Nem ciki az,ha elmaszturbálgatsz magadban,addig sem kell a nem kívánt terhességtől parázni.

2018. márc. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Miért nem szabadna? Nem hat akkor ha fél éven belül bevettem egyet?
2018. márc. 17. 11:25
 3/8 A kérdező kommentje:
Amúgy meg nem azért de én mindig felelősségteljesen jártam el. Szerintem arról nem én tehetek,hogy kiszakadt a gumi.
2018. márc. 17. 11:26
 4/8 anonim ***** válasza:

Azért azt remélem te is úgy látod,hogy valamit nem csinálsz jól,ha már 4-szer kiszakadt a gumi vagy ki tudja,hogy egyáltalán volt-e gumi..

Nem nem hat,hanem akkora adag hormont tartalmaz,hogy bezavarhat a hormonrendszeredbe.

Írass fel fogamzásgátlót vagy nézzétek meg,hogy normálisan húzzátok-e fel a gumit,mert ez így nagyon nem jó.

2018. márc. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

1 hét után még gyakorlatilag nem is vagy terhes, ugyanis a megtermékenyüléshez és a beágyazódáshoz több kell, mint 1 hét. Tünet pedig csak a beágyazódást követően lehet, ugyanis a terhességi tüneteket a hcg nevű hormon okozza, ami csak a beágyazódást követően kezd el termelődni.

Viszont akkora lórúgásnyi hormonadagot kaptál, hogy attól nagyon is lehetnek ilyen tüneteid.

És már ne haragudj, de 15 éve élek nemi életet, soha még egyetlen óvszer sem szakadt ki használat során, soha nem volt szükségem még esemény utáni tablettára, neked már 19 éves korodra 4-szer is kellett. Ez nem cukorka. Inkább akkor szedj fogamzásgátlót, vagy csak könyörgöm, tanulj már meg óvszert használni. Keressetek a barátoddal megfelelő méretűt, ami nem túl nagy és nem is szorít, teljesen merev állapotban húzzátok fel és fogjátok le a végén a spermatartó zacskó részt, hogy ne menjen be alá a levegő és szépen görgessétek rá. És akkor nem fog kiszakadni.

2018. márc. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Azóta megjött,nemtudom mit paráztam :D
2018. márc. 18. 11:34
 7/8 A kérdező kommentje:
De amúgy kedves utolsó mondj már nekem olyan embert aki a nagy felhevültségekbe ezekre mind odafigyel
2018. márc. 18. 11:35
 8/8 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, itt vagyok én.

Mint mondtam, soha nem kellett esemény utáni tabletta, mert nem volt rá szükségem, soha nem szakadt ki egyetlen óvszer sem, fogamzásgátlót is hosszú évekig szedtem, és soha semmilyen módszer mellett nem lettem terhes nem kívántam. Amikor az voltam, akkor tervezetten voltam az. És tudod mi volt a titkom? Hogy rendesen védekeztem mindig és tudod nem kell állandóan odafigyelni. Csak meg kell tanulni először, hogy hogy kell, utána már alapból jön magától.

2018. márc. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!