Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Röviden 27én volt ovulációm, 16 napja fent van a hőm, azt hogy mikor kell megjönnie nem tudom mert nem rendszeres a menstruációm. Pcos , IR-es vagyok. Inofolicot, d-vitamint és A-Z mama vitamint ( dm-es ) szedek illetve barátcserjét is de azt most elhagytam a tegnapi teszt óta. Tegnap reggel teszteltem Gabriellel ilyen lett. Ma reggel azaz hajnalba teszteltem predictorral de az negatív lett. A két pisilés között mondjuk 2 és fél óra telt el, mert hajnal 1 kor aludtunk el és fél 4kor arra keltem hogy izzadok és pisilnem kell. 3 napja fel orankent jarok pisilni kb.


Szerintetek? Fèl éve próbálkozunk.



[link]



[link]


2018. márc. 18. 15:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Rendes kép nincs? Ezek a szétbarmolt tesztek elég kétesélyesek. Halvány pozinak mondanám ha nem szétbarmolt állapotban is látszana a 2 csík. Amúgy nem tapasztalatra van szükség csak szemre és számolni tudásra kettőig, hogy az ember megkülönböztessen 1 csíkot a kettőtől.
2018. márc. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A “szétbarmolt “ minek lenne kétesélyes ? azért mert így jobban át látható mint amikor ott van az “ ablak “ ami behomályosítja? :) imádom amikor olyan emberek írnak akik kb csak “ oltják “ az embert :)
2018. márc. 18. 17:17
 3/4 anonim ***** válasza:
Én látok valamit,de nem mondom biztosra!Tesztlelj még
2018. márc. 19. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez nem oltás. De a negatívba tett teszten a reagens helye is látszik általaban, a szetszedetten szintén jártam már így. A pozitív akkor pozitív, ha rendesen is látszik a csík. Ha úgy is látod, gratula terhes vagy, nem kell más tapasztalata mert 2 csík az 2 csík, ehbez nem kell tapaszralat csak matematika 1. osztály. De ha csak úgy látod hogy szétszeded meg átforgatod, az negatív. Tehát egy felnőtt ember el tudja dönteni hogy melyik eset áll fent a kettő közül. Nem oltásnak kell venni, de könyörgöm, mi a nehéz egy terhesteszt megfejtésén? Hát csak rá kell nézni és szamolni: 1 vagy 2?
2018. márc. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!