Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » PG53 ma páfrányokat mutat. Ha...

PG53 ma páfrányokat mutat. Ha ekkor vagyok együtt a párommal, akkor nagyvalószínűséggel kisfiunk lesz? Ameddig nem mutat páfrányokat, nincs ovuláció, akkor esélyünk lehet kislányra? Nem meghatározásra bevált valakinek?

Figyelt kérdés

Tehát ha az ovulációkor szeretkezünk, fiú utódra van nagyobb esély a gyorsan úszó hímspermiumok miatt. Ha viszont 3 vagy több nappal az ovulácó előtt tesszük ezt, akkor vszínű kislányunk lesz, mert meg kell várni, míg a petesejt megérik, és erre a hosszabb ideig életképes X -spermiumok alkalmasabbak. Előtte 2 nappal és utána pár napig ismét a fiúk vannak előnyben. Előtte 2 nappal az esély lány:fiú = 1:1.



Köszönöm a válaszokat!


2010. jún. 10. 14:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Én 1. hónapban teherbe estem, mikor a pg53-t használtam, a páfrányos 14. napon voltunk együtt (28 napos a ciklusom) és kislányom lett. Ha még jobban szeretnéd az ovudat belőni, használj ovutesztet, vagy hőmérőzz. A pg53 hosszabb intervallumban használható (Kb. 7 nap), az ovuteszt pedig 1-2 napig +.
2010. jún. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Gratulálok a kislányodhoz!Van egy kisfiunk,hugi tesót szeretnénk. Ezért érdeklődöm.Nagyon köszönöm a válaszodat,sokat segíettél!Több ismerősömnek is kisfia lett/lesz,amikor már páfrányai voltak.Azt gondoltam volna,hogy akkor már tuti a kisfiú. Beszerzek akkor ovu tesztet.Melyik fajtát érdemes venni,ami megbízható?

Mégegyszer köszi!

2010. jún. 10. 19:59
 3/8 anonim ***** válasza:
Én Expect-et használok, de szerintem mindegyik jó.
2010. jún. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Neked is köszi!
2010. jún. 15. 14:57
 5/8 anonim ***** válasza:
Keson irok, de kivancsi lennek az eredmenyre...:) Nekem a PG53-al anno kisfiam lett: pont ovukor vettem es hasznaltuk is a tesztet, most lanyt szeretnenk ,de nem jon ossze, ugy h nem ertem az `elotte par napig lany johet ossze-dolgot`, mert nekem nem sikerul.. :(
2011. ápr. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Kedves 10:47-es válaszoló.Nekünk kisfiunk lett páfrányos látótérnél.Mi is kislány tesót szeretnénk,ezért tettem fel ezt a kérdést,hogy kinél hogy alakult a baba neme.

Ciklus.hu esetleg segítséget nyújthat nektek.Én is szoktam ezt nézegetni,hátha valamit ki tudok belőle okoskodni.Konkrétan a tesó még csak elméletben tervezett,de majd megírom,az eredményt.

Viszont a barátnőmnek is fia lett páfrányos tesztnél.

Ezekből arra tudok következtetni,hogy páfránynál többnyire kisfiúk fogannak.

Sok sikert a kislányhoz!Kérlek írd meg majd a fejleményeket!Köszönöm!

2011. ápr. 9. 18:50
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! 10.47-es vagyok. Ovu elott egy nappal probalkoztunk, mert a 2-3 nap nalunk nem jott be es felidos vagyok a lanyunkkal!!!!!!!!Eszerint mindenkinel mas, nekem a ciklus.hu nem jott be, ott az ovu napjaimat is maskepp irta be, pedig a fiammal azt neztem es itt is ellenoriztam mindent, de veguls a PG53-nal maradtam.
2011. aug. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Gratulálok a kislányotokhoz!
2011. szept. 19. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!