Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szedules egy hete egyre...

Szedules egy hete egyre fokozodo, neha fejfajas, estere mar 37.3as hoemelkedes tegnap ota lehetseges h terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Szia, kb egy hete szedulok majd mindennap, tegnap ota viszont sokkal erosebben jott ram es fejfajas is kiserte, estere felment a hom 37.3ra, ma reggel is szedulessel ebredtem 30-an lett vege a menszeszemnek, lehetseges h terhes vagyok? termeszetesen voltunk egyutt parommal tobbszor vedekezes nelkul s orulnenk a babanak.
2010. jún. 10. 14:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem hiszem. Inkább beteg lehetsz.
2010. jún. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez inkább egy vírusos fertőzés lesz.

30-án volt meg a mensid,ha azóta teherbe is estél,még semmilyen tünetet nem okoz.Ma még csak 10-e van....Mostanában ovuláltál szerintem.

És az esti hőemelkedést sem lehet figyelembe venni ha babára gyanakszol,mert azt a hőt kizárólag reggel ébredéskor kell nézni.Napközben és este mindenkinek magasabb a hője.

24 hetes km

2010. jún. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
koszi a valaszokat. a fura csak az h meg eletemben sohasem szedultem, max ha sokat ittam :) s hoemelkedesem sincs gyakran, max egy evben egyszer telen ha megbetegedtem..amugy mensi elotti napokban s utaniakban is voltunk egyutt, akkor nem maradhatott bent egy keves sperma?
2010. jún. 10. 16:11
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy pár napja én is nagyon szédültem. Már reggel alig tudtam kikelni az ágyból. Nekem 37 fokos volt a hőm, reggel. Egész nap furán éreztem magamat. Étvágyam sem volt. Anyukám és egy barátnőm is azt mondta, hogy terhes vagyok. Én viszont tutira tudtam, hogy ez lehetetlen. Másnap is szédelegtem egy kicsit, meg is mértem a vérnyomásom. Na, az a béka fene alatt volt. Szerintem a meleg viselte meg a szervezetemet, bár amúgy jól birom.
2010. jún. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
igen a meleg is okozhatna, de en Angliaban elek, itt nem szakad meg az ember a melegtol...
2010. jún. 10. 23:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!