Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van olyan teszt ami érzékenyeb...

Van olyan teszt ami érzékenyebb, előbb mutatná a pozitívat mint a FACELLE teszt?

Figyelt kérdés

Akár netes akár drogériás teszt.

Kíváncsi lennék a tapasztalatokra. :)



2018. márc. 25. 15:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Én nagyon sok fajtát használtam, de a Facelle vizeletsugaras a legmegbízhatóbb. Vatera,ebay,wish,fastest...és még sorolhatnám miket próbáltam. Hidd el a Facelle a legjobb.
2018. márc. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Facelle sima papír teszt csíkos

És a vizeletsugarasa között mi a különbség?


(engem már 1x becsapott a vizeletsugaras teszt, halványan megjelent a csík, míg a többi teszt negatív lett)

A sima papír csíkoson sosem volt száradási csík stb. Az mindig full negatív volt ha nem volt baba.

2018. márc. 25. 15:22
 3/9 anonim ***** válasza:

Bocsi belekérdezek, mert pont ezt akartam kiírni! 😂

Facellét használtam, tegnap és ma is. A main lett egy második csík. Még csak én látom (és még van idő a nem vártig, csak nem bírtam ki), szóval nagyon halvány. A tegnapi az hómező.

Nem szokott száradási csík lenni ugye? Vagy akármilyen hamis csík? Ugye mindnek olyannak kéne lennie mint a tegnapi hómező, ha negatív lenne?

Egyébként nekem gyönyörűen mutatott mindent előző terhességnél (bár ott később csináltam), szóval maximálisan elégedett vagyok vele. Sima tesztcsíkosakról beszélek.

Kérdező veled mi a helyzet, mikorra nem várod?

2018. márc. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nekem a sima facelle teszten sosem szokott száradási csík lenni, mindig full hómező, még oda képzelni sem tudtam sosem a csíkot :)


Én még csak a 9 dpon vagyok. De gondoltam h holnaptól tesztelnék, kíváncsi vagyok már nagyon :)

2018. márc. 25. 15:34
 5/9 anonim ***** válasza:

Minden női szervezet más, szóval az hogy x-nek kimutatta, nem biztos hogy y-nak is. Pl. későbbi peteérés, kisebb mértékű hcg, stb.

(bocsi de nem tudom megállni, nem "facellét", hanem "Facelle-t")

2018. márc. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A facellen kívül ezt ajánlom! 9 dpo este elég erős pozitív volt! :)


[link]

2018. márc. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Mai 10 dpo-n a teszt ilyen lett.

De nem tudom eldönteni a színét, szóval kíváncsi leszek mi lesz belőle, mert nekem eddig mindig totál negatív volt mikor teszteltem vele.


[link]

2018. márc. 26. 12:28
 8/9 anonim ***** válasza:
Időn belül milyen volt?
2018. márc. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Na miújság?
2018. márc. 27. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!