Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Érdemes 72 órás tablettát...

Érdemes 72 órás tablettát bevenni? S. o s

Figyelt kérdés
Tegnap voltunk együtt párommal gumi nélkül, nem élvezett el bennem, ő azt mondta előváladék sem volt, mert kb 1 percig volt benn, de akkor is aggódok, a ciklusaim átlag 30 naposak, ma vagyok 30. napon, tehát meg kellene jönnie, görcsölök is pár napja, így mennyi az esély hogy baj történt ? Érdemes 72 órásat bevenni ha nem jön meg holnapig? Válaszokat előre is köszönöm!

2018. márc. 25. 15:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
81%

Csak akkor vedd be,ha nem akarsz abortuszra menni..

Egyébként gratulálhatsz mindkettőtöknek,amiért egy lórúgásnyi hormont fogsz a szervezetedbe juttatni,ami,mint tudjuk nagyon jót tesz az egészséges szervezetnek..

2018. márc. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Mindig használtunk eddig gumit, én ki is jelentettem nem egyszer hogy nem megyek bele ilyesmibe... többször is próbálkozott de mindig leállítottam, most nem sikerült mert az agyam már olyan állapotban volt.. ő biztos benne hogy nem történt baj, én vagyok csupa ideg... józan ésszel bele nem mennék ilyesmibe
2018. márc. 25. 15:32
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj,hogy most már késő bánat..

Mielőtt gumi nélkül beléd hatolt,azelőtt élvezett már el egyszer?Vagy az volt az első menet?

2018. márc. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Az volt az első menet
2018. márc. 25. 15:38
 5/15 anonim ***** válasza:
61%

Az a mentséged, hogy be voltál rúgva?:D

Kapd csak be azt a tablettát ha nem akarsz gyereket.

2018. márc. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nem voltam berúgva.. soha életemben nem ittam egy kortyot se. Értelmes válaszokat szeretnék...
2018. márc. 25. 16:06
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj,ha biztosra akarsz menni,akkor felíratod a tablettát.Ha idegeskedni szeretnél még 2 hétig,akkor nem.De akkor viszont vállalnotok kell a következményeket.
2018. márc. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
ezért írtam ki a kérdést, hogy szerintetek érdemes e bevenni.. mert annyi helyen olvasom hogy előváladék nem is tartalmaz spermiumot ha előtte nem volt orgazmus, meg mensi előtti napon minimális esély, ezért kérdem hogy érdemes-e azért tablettát bevenni? tudom hogy mekkora hormonbomba
2018. márc. 25. 16:26
 9/15 anonim ***** válasza:
78%
Előváladéktól is lehetsz terhes.
2018. márc. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Ebből most legalább megtanulod, hogy csak gumival szexelj. A barátod meg jó, hogy azt mondja, hogy nem történt baj, egy pasi fikarcnyit sem érzi át ennek a súlyát legtöbbször.
2018. márc. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!