Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lefeküdtem a barátnőmmel,...

Lefeküdtem a barátnőmmel, szűz volt. Használtunk óvszert de kiszakadt, hamar észrevettük és abbahagytuk. Nem mentem el, de ezért teherbe eshet?

Figyelt kérdés
2008. okt. 29. 00:46
 1/7 A kérdező kommentje:
NAGYON fontos lenne. Valaki segítsen.
2008. okt. 29. 00:52
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
van rá esély de ez nagyon pici... de ha nagyon aggódtok vegyetek tesztet
2008. okt. 29. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Fontos lenne tudni, mikor volt a barátnőd utolsó menzesze. Szerintem érdemes lenne kérni 72 órás tabit, orvos felírja, ha elmondjátok, hogy kiszakadt. Maradj mellette, mert pláne az első után, most nagy befolyással lehet az elkövetkező időszak a szexuális életére.


Azt sem árt tudni, mikor történt az aktus? Minél hamarább orvoshoz mentek, annál kisebb lesz az esélye, hogy teherbe esik, de azért azt jó tudni, hogy ez akkora lórúgás a szervezetének, hogy jobban járna, ha fogamzásgátló tablettát szedne rendszeresen.

2008. okt. 29. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
49%
Dehogy lenne érdemes... első alkalommal úgyis megbolondul egy nő menszesze, még tovább kavarni hülyeség lenne, ha nem megy el benne, abból nehezen lesz gyerek, ne parázzatok már.
2008. okt. 29. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
96%
kevés az esélye, de lehet mert előváladék akkor is jön/jöhet! Én is a 72 órás tabit ajánlom!
2008. okt. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
8.a körülvan
2008. okt. 29. 11:51
 7/7 anonim ***** válasza:
akkor már meg kell, hogy jöjjön, mi a helyzet? Próbáltátok a tesztet? a szeretkezéstől számított kb. 2hét múlva már ki mutatja a terhességet.
2008. nov. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!