Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hátrahajló méh? Tényleg nehezebb?

Hátrahajló méh? Tényleg nehezebb?

Figyelt kérdés

Azt mondta a nőgyógyászom hogy hátrahajló méhem van.

Most tudtam meg pedig már van egy négy éves fiam.

Most szeretnénk kistesót.4 hónapja semmi.tudom ez relatív.

De azon tünödök javíthatnék e valahogy az esélyeimen ennek tudatában.

Köszönöm a válaszokat.


2018. márc. 26. 11:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is az van, kétszer 3. hónapban, egyszer elsőre sikerült. Nem mérvadó egyébként sem.
2018. márc. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló cipőben járok. Van egy 6éves lányom, én is nem rég tudtam meg, hogy hátrahajló méhem van. Mi október óta próbálkozunk a tesóval, sikertelenül.
2018. márc. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is hátrahajló méhen van. Most várom a 3. babánkat. Az első baba egyből összejött,a második , harmadik nehezebben. Sok helyen olvastam, hogy a kutyapóz segít. Nekünk végül mindkettő így sikerült. 🙂
2018. márc. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Értem kedves utolsó válaszoló.

Köszönöm hogy írtál kifogom mindenképp probálni.

Lehet hogy az a baj nálunk az esetek 96%ban én vagyok felül.

És gondolom a gravitáció befolyásolja a spermákat.Inkább kifelé folyik mindsem befelé.

De annyira nem ezen agyaltam hogy ez eszembe sem volt.:)

2018. márc. 26. 12:14
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is az van.Nem is tudtam addig,míg nem estem teherbe.Akkor említette ezt a doki.18 hónap utàn jött az első,a másodikkal a negyedik hónapban.
2018. márc. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van már egy fiam,most tudtam meg,hogy hatrahajlo méhem van,ahogy a másodikat várom. Nekünk 7honap után sikerült,amikor mondtak,hogy próbáljak kisparnat magam alá tenni. Össze is jött . 39hkm
2018. márc. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Ez is jó ötlet ez a kispárnás módszer.

Kiprobálom.Köszönöm.

Nagyon sokan vagyunk ezzel a problémával.

Érdekes.Nem is gondoltam volna.

2018. márc. 26. 12:42
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is az van. A kispárna a "normál" méhnél válik be. A hátra hajlónál hasra kell feküdni. Egyébként nem sok jelentősége van.
2018. márc. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem bevált és ez a lényeg ☺
2018. márc. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is az vam. 1. Baba elsőre összejött. 2. Baba 2. Hónapban. 3. Baba szintén második hónapban. Sajnos ő nem maradt velünk. Most ismét próbálkozunk, második hónapban járunk. Most van ovum. Hát kíváncsi leszek. Az első 2 babámnál tuti én voltam felül.
2018. márc. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!