Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet terhessék jele?

Lehet terhessék jele?

Figyelt kérdés
3 hete együtt voltam a párommal, pontosan azon a napon,amikorra már nem maradt fogamzásgátlóm. Tehát előtte való nap vettem be az utolsót a levélről. 2 nap múlva megjött a menzeszem. Az aktus óta 23 nap telt el, és tudni kell, hogy az elején nem védekeztünk óvszerrel. Most észrevettem, hogy keményebbek a melleim és 37 fokos a testhőm. Emellett felfázás is jelentkezett (igazából nem teljesen az, bakteriális fertőzést gyanítok, ugyanis nagyon fájdalmas a vizelés). Nyugtassatok meg, kérlek, hogy kizárhatom a terhességet!

2018. márc. 27. 21:11
 1/4 A kérdező kommentje:
terhesség*
2018. márc. 27. 21:12
 2/4 anonim ***** válasza:
Senki nem lát beléd. Tesztelj.
2018. márc. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg a fogamzásgátló akkor is véd, amikor tabletta szünet van. SZóval ha ecsak az az egész gond, hogy a tabletamentes idöben voltatok együtt, az nem jelent terhességet.

De ha valamiért nem megfelelöen szedted elötte, vagy egyéb ok miatt (hasmenés, hányás, egyég gyógyszer) hatástalan lett, akkor lehetséges.


Elöször tesztelj, mert már kimutatná a terhességet. A keményebb mellek lehetnek a gyógyszer mellékhatása miatt.

2018. márc. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Rendesen szedtem, nem volt semmi gond,de akkor ez alapján nem lehet gond.
2018. márc. 27. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!