Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek a hőgörbém? 18....

Megnéznétek a hőgörbém? 18. dpon vagyok ma.

Figyelt kérdés

[link]


31.ciklusnapon tartok. 5.napja késik. Elvileg ma van a 18.dpo.

24-26naposak a ciklusaim mostanában amiota abba hagytam a gyogyszert. Ez volt 6honapja. 3honapja szedek várandós vitamint azota is probálkozunk.

Ma leesett a hőm..mitől lehet ez?

Amugy ma is pozitivat teszteltem. (Még)

Valaki aki volt ugyanigy és baba lett? Szivesen olvasok tapasztalatokat..véleményeket.

Köszönöm.


2018. ápr. 1. 10:30
 1/6 A kérdező kommentje:
Aztvelfelejtettem hogy a ciklusom 16.napjátol barnáztam. Aztan elkezdtem vérezgetni. Ami miatt mentem orvoshoz a héten. Kaptam gyogyszert. Es megis nézett..de ugye még nem látszott semmi... ha van is valami.. remélem van és maradni akar.
2018. ápr. 1. 10:32
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez teljesen jó görbe, egy terhességnek teljesen megfelel. Ne aggodalmaskodj már totál feleslegesen.
2018. ápr. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod.

Azért aggodom csak mert ez a vérzés igaz hogy enyhült a gyogyszerektől de nem akar mulni. Es félek hogy ezzel együtt kiürül.... 😣😣🙁🙁

2018. ápr. 1. 14:04
 4/6 anonim ***** válasza:

Hasonló volt a görbém. Az elmaradt menzesz előtti 1-2 nap, és után pár napig 37,2 és 36,9 között mozgott a hőm. A késés negyedik napján ment le ugyanígy, mind neked 36,7-re, és másnap megjött :( Ezen a napon elmúlt a mellfeszülés is teljesen.

Hozzáteszem, hogy volt több halvány pozitív tesztem, de nem akart erősödni a csík napokkal később sem. Aznap amikor megjött, már negatív volt a tesztem.

Erős pozid volt vagy csak halvány neked is?

2018. ápr. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mára le esett 36.4re. Ugyhogy itt mar szerintem sincs semmi. De vérzek és nagyon szur a hasam alja. UHn nem latnak semmit. A pozitiv tesztek ellenere sem. Azt mondtak vagy vetélés volt vagy méhen kivüli lesz. Vettek vért majd kiderül. De en nem gyanakszom mehenkivülire mivel le esett a hőm. Gkndolom ilyenkor is magasan marad ja mehen kivul van. Nem?
2018. ápr. 3. 20:11
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem a "menzeszem" végéig 36.7 körül maradt, nem esett le annyira, mint neked, csak napokkal később. Viszont nekem már akkor negatív volt a tesztem.

Drukkolok, hogy ne legyen méhen kívüli!

2018. ápr. 4. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!