Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől van ez? Már nem tudom...

Mitől van ez? Már nem tudom mivan velem?!

Figyelt kérdés

Tudni kell hogy párommal rajta vagyunk a gyerek témán. Próbálkozunk. Ma olyan dolgo történt velem amit soha nem tapasztaltam. 5nap múlva kéne megjönni a menstruaciomnak. De én ma egész nap sirok. Párom elment dolgozni egyedül vagyok itthon és fel óra vagy egy óra amikor lekötöm magam valamivel de utána megint sirok. Párom már felidegesített azzal hogy csak azt mondja egész nap hogy a hormonok tuti összejött most. De az még nem lehet. Vagy de?

Nemtudom már de azt igen hogy nagyon furán érzem magam és folyton csak sirnék. Valaki tud tanácsot adni hogy mi lehet? Nem stresszelek mostanába nyugodt vagyok most mégis ez. :(


2018. ápr. 5. 10:28
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
77%

Nem tudom.Lehet nálad ez a tünet.

Én haláli nyugodt voltam mikor terhes lettem.

Modt én is várom 6 nap múlva...hátha nem jön.

2018. ápr. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
56%
2.babánkat.:)
2018. ápr. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
85%

A menzesz még nem is késik, még meg is jöhet. Szerintem nagyon korai hormon ingadozásra fogni a sírást.

Nem tudom mit bőgsz, de talán leköthetnéd magad, míg a párod dolgozik. Olyan szép az idő, csinálj nagytakarítást. Egy ablakpucolás kikapcsolna, és nem bőgnél minden ok nélkül!

2018. ápr. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
42%

Hát ez konkrétan bármitől lehet. Nekem is van olyan nap az életemben amikor sírok valami piti hülyeség miatt. Nálad meg a baba iránti vágy, meg a félelem az újabb sikertelen hónaptól stresszfaktor is ráadásul.

Arról nem is beszélve, hogy nem csak a terhesseg hormonlöket, es okoz hangulatromlást, de egészen konkrétan a menzesz is az! Hát nem láttál még filmet/reklámot, ami a menstruációhoz közeledő nő hangulatingadozásáról szól?!


Igen, akkor is, ha eddig még sosem volt ilyen. Babára próbálkozván minden mensi közeledtekor fel fogod kapni a fejed valamire hogy hu ez eddig nem volt.

2018. ápr. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Első válaszoló nemhiszem hogy baba lenne a dologban de azért remenykedem is.


Kedves masodik. Az hogy feltettem egy kérdést mivel ez az oldal arra való attól nemkell rögtön azzal jönni hogy mit bőgsz itt stb. Képzeld én sem tudom és nyugtalanít hogy miért van. A másik meg az hogy húsvét előtt csináltam nagytakarítást és nemtudok mit csinálni mert már igyis ki van főzve mosva takaritva.

2018. ápr. 5. 11:01
 6/22 A kérdező kommentje:
3as. Köszönöm a válaszod igen lehet benne valami. Viszont én nem szoktam ilyen lenni azelőtt hogy megjon. Most ez egy kicsit fura érzés. De remélem holnap már jobb lesz!
2018. ápr. 5. 11:03
 7/22 anonim ***** válasza:
25%
öööö keress munkát?
2018. ápr. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
öööö dolgozom?!:) 4nap meló 2nap pihi?! Már ha valaki azt írja hogy otthon van rögtön munkakerülő... istenem... kérdezz mielőtt írsz.
2018. ápr. 5. 11:14
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez inkább pszichés probléma lehet, minthogy gyerek!
2018. ápr. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de hogy hagyhatod így el magad? Ez teljesen idegi labilitás, így akarsz gyereket vállalni? Mi lenne, ha mással foglalkoznál? A természet teszi a dolgát. Már rögtön a gyerekre fognád a lelki stabilitás hiányát. Szerintem magadon kellene először dolgoznod. Ha már ennyire tervben van a gyerek, inkább szedj össze könyveket, irodalmat a vele kapcsolatos dolgoktól, kezdve az ápolás, a fejlődéslélektan területén, mert van itt rengeteg olyan kérdező fiatal anyuka, hogy már a kezében a gyerek, de fogalma sincs a hozzátáplálásról, tényleg teljesen nulla az ismeretük!
2018. ápr. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!