Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 30 evesen atlag mennyi ido...

30 evesen atlag mennyi ido alatt sikerulhet a baba? Mennyi ido utan erdemes orvoshoz fordulni?

Figyelt kérdés

27 evesenelsore sikerult a gyerekunk tunetmentes pcos, ir, es szubklinikus enyhebb pajzsmirigy-alulmukodes mellett dietaval es hormontornaval+vitaminszedessel felkeszulve.


A szoptatas miatt sokaig nem jott meg, eddig csak ketszer (mar 1 eve szeretnenk meg egy gyermeket). Kozben pajzsmirigyet nezettem, annal kicsit javult az ertek, illetve cisztaim sincsenek (utoljara sok evvelezelott voltak, de a dieta hatasara felszivodtak). Most nem nem tornazom, es csak reszben dietazom.


Ti mikor fordulnatok a helyemben orvoshoz?



2018. ápr. 7. 13:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia,Èn 34 éves vagyok és 3hónap alatt sikerült,hétfőn teszteltem pozit,de úgy 3honap,hogy férjem másfél havonta tud csak hazajönni mert külföldön dolgozik.
2018. ápr. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló, mint elsőnél: 33 évesen estem teherbe olyan max fél év alatt, nem nagyon figyeltem, csak nem védekeztünk.
2018. ápr. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

5 hónap után jött össze


De egészségesek vagyunk mind a ketten


A helyedben, csak amiatt, mert van alap problémád, amikor kitaláljátok, hogy szeretnétek.

Egy átfogó ellenőrzés, hogy hogy állnak a dolgaid elmennék...( ismét)


viszont szoptatást abbahagytad?


1 év után már egészségesen is elmennék dokihoz., de persze itt a szoptatás bezavar


Sokaknak egyáltalán nem jön össze alatta ( van akinek pedig semmi gátló hatása nincs)

2018. ápr. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha még csak 2x jött meg - normál 25-35 nap különbséggel - akkor azt még csak 2 hónap próbálkozásnak számolnám. 30 évesen pedig 3-5 hónap az átlag tudtommal. Persze a szoptatás nem tuti fogamzásgátló és van, akinek összejön, de elég sok olyan is akad, akiknél bizony akadálya az újabb gyereknek és lassabban állnak vissza a hormonok.
2018. ápr. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Betti Jazi ***** válasza:
100%
Szerintem ne várj tovább én 31èves vagyok és hála istennek második próbálkozásra sikerült. Péntek reggel pozitív lett a terhességi tesztem
2018. ápr. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat!


Szoptatok meg, de nappal mar csak ritkan, miota bolcsis lett, rogton reagalt is erre a szervezetem, es egy honapra ra meg is jott, majd 33 napra ra ujra, figyelek nyakot, ugy tippelem, volt peteeresem, erezhetoen valtoztak azota a dolgok, most is kb. 33 nap korulinek tunik a ciklusom a peteeresre utalo jelek alapjan.

2018. ápr. 8. 07:47
 7/7 A kérdező kommentje:
Es gratulalok a pozi tesztekhez!
2018. ápr. 8. 07:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!