Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » X-epil terhességi teszt csík...

X-epil terhességi teszt csík mennyire megbízható?

Figyelt kérdés
Második vizeletből ki tudja mutatni a terhességet?

2018. ápr. 10. 16:27
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
nálunk bevált, várjuk a babát
2018. ápr. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, gratulálok. Jó babavárást ☺
2018. ápr. 10. 16:33
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
Nekem mindig pontos eredményt mutatott, szóval szerintem az egyik legjobb, és legmegbízhatóbb teszt. Ráadásul nem is drága.
2018. ápr. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

És az mennyire normális, hogy minimálisan fáj az egyik mellemnek az alja? 18.an kell megjönnie.

Ez volt előző menstruációm előtt is, de menstruáció alatt elmúlt. Nem tudom, hogy ez normális e.

2018. ápr. 10. 16:48
 5/7 anonim ***** válasza:
89%

Nekem is szokott fájni a mellem, és érzékeny is, pláne menstruáció előtt.

Szerintem várd meg a 18.-át, és ha nem jön meg, csak utána csináld meg a tesztet.

2018. ápr. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
89%

Akkor megbízható, ha helyesen használod!

Vagyis aktus után legalább 14 nappal, reggeli első vizeletből. Vagy ha 2-3 napja már késik.

Most még minden esetben negatívat fog mutatni, mert túl korán tesztelsz.

Várd meg, hogy késik-e egyáltalán.

2018. ápr. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Abíság ***** válasza:

Én nem várt után 3 nappal csináltam xepil tesztet. Halvány pozitív lett, azóta is minden rendben.

18hkm

2018. ápr. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!