Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek mi lehet?

Szerintetek mi lehet?

Figyelt kérdés

2honapja tortent hogy egyutt voltam az egyik ismerosommel es nem vedekeztunk,a dolog utan bevettem esemeny utanit,mert biztos voltam benne hogy ha varok vele akkor terhes lehetek.

Azt hittem ennyi,majd amikor menzeszem volt a beteten volt egy fura dolog,amit nem tudtam hova beazonositani,de azt gondoltam hogy akkor most veteltem el.

Azota semmi gond nem volt,semmi tunet,most megeroltettem magamat kicsit es elkezdtem barnazni majd verezni,de nem veszesen.

Most megint valami darabkak vannak a beteten.(bocsanat a gusztustalandag miatt,de nem tudom hogy leirni)

Nem kellene meg megjonnie,nem tudom mi lehet.

Ha baba lenne belole akkor nem tudom mit csinalnek,mert akivel voltam nem szeretne masodik gyereket es elerni se tudom.



2018. ápr. 16. 22:23
 1/4 anonim ***** válasza:
53%
Egy orvos biztos tobbet tudna mondani. Esemeny utanit ha idoben bevetted szinte kizart a terhesseg. Amugy okozhatja, hogy utanna ossze vissza jon meg. Lehet alvadt ver darabkak voltak amit lattal. Szerintem kizart a terhesseg. Nezesd meg magad egy dokival.
2018. ápr. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2018. ápr. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Nem csak alvadt vért láttál?
2018. ápr. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nézd, az eseményutáni tabletta egy hatalmas hormonbomba, ami teljesen felborítja a hormonháztartásodat, az, hogy előbb jött meg, lehet emiatt is. Ha a darabkák amiről beszélsz, nyúlósak, sötét, alvadt vér szerűek, akkor az csak a méhfalad levált darabkái. Ettől nem kell megijedni, teljesen normális. Valószínűleg a hormontabletta hatására jobban megvastagodott a méhfalad menstruáció előtt. Szerintem nem vagy terhes, de ha nagyon aggódsz, akkor keress fel egy nőgyógyászt.
2018. ápr. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!