Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valaki jart már igy? 3db...

Valaki jart már igy? 3db pozitiv teszt. Többi lent

Figyelt kérdés

Április 8an kellett volna megjojon a mensim. Április 9en csinaltam 3db pozitiv tesztet. 11én elmentem a nőgyogyaszomhoz ő annyit mondott hogy hatrahajlo méhem van es elküldott hogy kerjek ido pontot ultrahangra oda majus 4re kaptam . De viszont 15en este barna folyasom volt másnap reggel megjott a mensim egesz nap szurt a mehem ulni menni alig birtam. Este bementem ugyeletre ott a tesztem negativ lett es aztmondtak hogy nem vagyok terhes megnezet uhval o azt mondta nincs hatra hajlo mehem

Mondtam neki a 3pozitiv tesztet es azt mondta hogy en rosszul lattam a pozitivat. És azt mondta hogy en egyaltalan n verzek!! Bunko hangnemben elkuldott annyival hogy en ne zavarjam este ot ilyennel .. Penteken megyek a sajat nogyogyaszomhoz.



2018. ápr. 17. 14:27
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:

bocsi kihagytam hogy a sajat nogyogyaszom azt mondta hogy hatra hajlo mehem van

Es bocsi azt akartam irni hogy ugyeleten azt mondtak egyaltalan nem verzek!

2018. ápr. 17. 14:29
 2/26 anonim ***** válasza:

Kifogtál egy pocsék ügyeletes orvost.


Remélem nincs nagy baj.

2018. ápr. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:

Most megjött rendesen vagy nem? :-)

Lehet, hogy az első dokinál kellett volna progreszteron pótlást kapnod?

2018. ápr. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Sajnos azt tudom :/
2018. ápr. 17. 15:30
 5/26 A kérdező kommentje:
rendesen megjott
2018. ápr. 17. 15:30
 6/26 A kérdező kommentje:
progeszteron szintet nem tudom
2018. ápr. 17. 15:31
 7/26 anonim ***** válasza:

Nem tudom hogy 6 nap alatt leesehett e a hcg szinted annyira hogy a terhesseget mar ne mutasa ki a teszt.

En 11 hetesen veteltem ami muvileg kellet befejezni de nekem 2es fel het mulva is pozitiv volt a tesztem.

Pihenj amennyit csak tudsz hatha nincs baj es nem veteltel el. Az meg hogy hatrahajlo a mehed az semmi gondot nem okoz, azert ne aggodj, nekem is az

2018. ápr. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Valószínűleg kémiai terhességed volt.
2018. ápr. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
van eselye annak hogy még megvan a baba?
2018. ápr. 17. 17:51
 10/26 anonim ***** válasza:
Szerintem sajnos nincs, de ne legyen igazam :(
2018. ápr. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!