Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Missed ab után vagyok 4...

Grófházy kérdése:

Missed ab után vagyok 4 héttel. Semmi folyás. A dokim szabadságon van, ki van kapcsolva. Jövő hét végén kontroll. Lehetne már szó végre egy "kis laza szexről"? Gumi mennyire szükséges?

Figyelt kérdés
2008. okt. 29. 19:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Sajnálom ami veled történt! Gumi nélkül 6 hétig,vagyis a kontrollig semiképp ne szexeljetek! Gondolom nem szeretnél fertőzést kapni!
2008. okt. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szia.nekem 6hete volt ab-om.Mi 5hét után szeretkeztünk.És irtak nekem olyat is,hogy 4hét után ha a szeretkezésnél nincs vérzés,vagy fájdalom,akkor a szervezeted már felkészült rá.Nálam nem volt semmi rossz következménye.Én jövőhéten megyek dokihoz vissza.Azóta nekem tegnap megjött a mensi,és remélem nem is lesz a továbbiakban sem gond. Szerintem egy laza szex belefér. nálunk is ugy kezdődött.Nagyon lassan,és óvatosan.A párom olyan figylmes volt,mintha a szüzességemet vesztettem volna el.Sok sikert hozzá:)
2008. okt. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2 hét után gumival...simán!!! Tapasztalat!DE ez is egyénileg eltérő
2008. okt. 30. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

hello.Hát tegnap 1 hónap után "egymásnak estünk" :)

Igen naggyon jól esett ennyi idő után.Nem fájt sehol semmi sem előtte-sem utána.Ugyanolyan volt mint anno....

2008. okt. 30. 10:09
 5/6 anonim ***** válasza:

2. válaszadó

Akkor nem kell aggódnod.Minden rendben lesz.Csak igy tovább.

2008. okt. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenkinek a segítőkészséget.

Niki

2008. okt. 30. 10:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!