Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki az aki "nem várja" május...

Ki az aki "nem várja" május elejére?

Figyelt kérdés

Mióta próbálkoztok? Van már gyereketek?


Én 2-ra nem várom, tesóval próbálkozunk lassan fél éve :)


2018. ápr. 24. 11:45
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:

Jelen, május 9 körül, még csak most lesz peteérésem.

Szintén tesó projekt, egy kislányom van :)

2018. ápr. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
Én május 4 körül nem várom. Van egy 1éves fiunk, de még csak ebben a hónapban kezdtünk el próbálkozni.
2018. ápr. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim válasza:
Én 4-5 re nem várom,van egy kislányunk már. Január óta jöhet a tesó.
2018. ápr. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én máj. 02-re nem várom. Kicsit előbb volt ovum mint szokott,, szóvak az is lehet, hogy korábbra. Kistesó projektben vagyunk ez a 7. hónapunk. Novemberben volt egy korai spontán vetélésem, februárban egy kémiai.Reménykedek a legjobbakban. ☺️ Szorítok mindenkinek!
2018. ápr. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
Ènis május 2re nem várom :) első babánkal próbálkozunk ez a 2.probalkozos hónap :) bízom benne hogy sikerült :)
2018. ápr. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim ***** válasza:

Második vagyok.

Akkor a többségünknek már van tapasztalata vmelyik szülészettel. Leírnátok, hol szültetek? Mik a jó vagy rossz tapasztalatok? A másodikat hol tervezitek?


Én Bp. 1-es Nôi Klinikán szültem, most is ott szeretnék.

2018. ápr. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk első gyerkőc Esztergomban született. Csecsemős részleg csillagos 5-ös, mindenki nagyon kedves, orvosok, szülésznők, csecsemősök, tényleg mindenki. A kórház lepukkant, de nem zavart különösebben, nem hotelbe készültem. Császáros szülés volt, de nagyon odafigyeltek, hogy így is eleget lehessek a babámmal már az őrzőben is.

Viszont az orvosokba vetett bizalmam megingott, félrediagnosztizáltak (toxémiásnak mondtak, pedig nem voltam, ezzel persze megijesztettek, amíg el nem mentem konzultálni erről máshoz, gondolni se mertem kistesóra), emiatt nem megyek vissza.

Sote 2 lesz most valószínűleg.

Első voltam

2018. ápr. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:
#4-es vagyok. Én vidéki vagyok itt nem nagy a választék, de nem volt különösebb gondom a kórházzal. Ha lesz rá esély akkor ismét ott szülnék.
2018. ápr. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim válasza:
3-as vagyok,én is vidéki vagyok,Debrecenbe szültem a Kenézy kórházban. Elégedett voltam,ismét oda mennék.
2018. ápr. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim ***** válasza:
8-ra nem várom. Már van egy fiam. Debrecenben a Kenézy-ben szültem, a másodikat is csak ott szülném :)
2018. ápr. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!