Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tanácsot szertnék kérni?

Tanácsot szertnék kérni?

Figyelt kérdés
Sziasztok múlt hónapban hagytam abba a fogamzásgátlót persze nem védekezünk. Ma kellene megjönnie de a derékfajáson kívül semmit nem érzek. Még annyi hogy a mellem fáj de az is csak az egyik de az nagyon. Kérdésem meddig kell várni hogy biztosat mutasson a teszt?
2018. ápr. 27. 13:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia mikor kéne meg jönnie ? Mert a nemvártkor már ki mutatja a teszt
2018. ápr. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szia a mai napra nem várom eddig semmi! De hallodtam hogy van akinek fogamzásgátló elhagyása után össze vissza jött meg. Nem tudom hogy reménykédjek-e. Amúgy létezik hogy ha mégis baba van akkor csak az egyik mell fáj?
2018. ápr. 27. 13:57
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem mindket mellem fajt es borzaszto kemenyek voltak. Szerintem tesztelj, ha terhes vagy akkor mar ki kell mutassa a teszt.
2018. ápr. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Holnap reggel tesztelek de mivel nincs tünetem igy nem sok reményt fűzök hozzá. Movo romed tesztcsík van itthon az megbízható?
2018. ápr. 27. 15:34
 5/10 anonim ***** válasza:
Én nem ismerem sajnos ezt s tesztet de próbáld ki! Viszont hány naposnak számolod a ciklusod? Mert fog.gátló utàn összekavsrodhst minden! Ki is maradhat egy mendi! Drukkolok neked ne értsd félre csak azért mondtam hogy ne éldd bele magad annyira hogy nagy csalódás legyen ( az első hónapban meg voltam győződve hogy baba van, aztán sajnos nem. Én megzuhantam picit) drukkolok
2018. ápr. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ohh mennyi hiba lett az irományomban... bocsánat! Teló szórakozott
2018. ápr. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm ,görcsöltet a hasam igy már elengedtem. 25 naposak a ciklusaim. Hát ha holnap reggelig nem jön meg kiderül köszönöm hogy szurkoltok:)
2018. ápr. 27. 20:36
 8/10 anonim ***** válasza:
Lehet ez baba jele is szóval nyugalom 😀 drukkolok
2018. ápr. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia kérdező van valami hír?
2018. ápr. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Szia! Tegnap jól éreztem ma megjött sajnos de ez csak az első hónap volt. Nem bánkódunk új hónap új esély. Ma nyitottam egy topjoyt és a kupak azt írta,hogy elérem ha nem kergetem. Lehet butaság de jelnek vettem. Most újítjuk a házat és nyarlani is megyünk szóval kicsit kikapcsolunk. Aztán ki tudja lehet össze is jön :)
2018. ápr. 28. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!