Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti hogyan idozitettetek?

Ti hogyan idozitettetek?

Figyelt kérdés
Parommal szeretnenk babat vallalni,elkezdtunk probalkozni csak azt nem tudom hogy kelle meg igyis a szeretkezeseket idoziteni?azt hogy csinaljuk?
2018. máj. 2. 15:08
 1/9 anonim ***** válasza:
88%

Megmondom őszintén mikor ,,időzítettünk,, nem jött a 2.baba.

Mikor spontán amikor kedvünk volt akkor várandós lettem.

Ne akard a nagy könyv szerint csinálni úgy se úgy fog jönni...

Csak élvezzétek a védekezés nélküli együttléteket!

Minden jót!

2018. máj. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

A peteérés fogalmának kellene utánaolvasnod,az a lényeg.

Meg kell nézned,hogy hány naposak a ciklusaid,elsősorban.

De ha meg tudnátok oldani,hogy 2 naponta együtt legyetek,akkor nem is kell számolgatni.:)

2018. máj. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
Sehogy. Nem erről kell szólnia az együttléteknek.
2018. máj. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem erről kell szólnia, de azért ha szeretnének babát, nem bűn odafigyelni minimálisan arra, hogy ne pont akkor maradjon ki pár nap, amikor nem kéne.

Peteérést kell figyelni, ciklus végétől visszaszámolsz 14 napot, és kb akkor van. Tehát 30 napos ciklus esetén 16. nap, 28 napos ciklusnál 14. nap, és így tovább.

2018. máj. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hetvegen tudunk egyutt lenni a munkaja miatt,pentek szombat vasarnap es hetfo este :/ de felek hogy nem lesz jo ez az idozites.Vagy probaljuk meg egy ideig igy?
2018. máj. 2. 15:26
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mikorra várod a mensidet?Hányadikára nagyjából?
2018. máj. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
28.-ára ha nem kesik,van hogy szokott 1-2 napot
2018. máj. 2. 16:03
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen,azok a napok még valóban nagyon korainak tűnnek,de attól még rosszat nem tesztek.:)
2018. máj. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
En a telefonos M.calendar alkalmáson keresztül vezetem a ciklusom mar évek óta , mindig pontosan kalkulálják az adatok alapján hogy mikor várható es hogy mikor vannak termékeny napok ez a ciklus közepén van. Mi két hónapja próbálkozunk most ugy tűnik ossze jött , 4-9ig mensiztem 16-17voltunk időzítetten együtt mára nem vártam most este halvány pozitív lett a teszt
2018. máj. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!