Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma (szerdán) a párommal...

Juliska2.0 kérdése:

Ma (szerdán) a párommal szeretünk de mivel nem volt rajta gumi mivel nem ment be ugy ezért az nelkül csinàltuk de mielőtt elment volna kivette es mashova elvezett szerintetek lehetek terhes? Aggódjak vagy ne?

Figyelt kérdés

2018. máj. 2. 22:54
 1/4 anonim válasza:
Lehetsz. Ha nem akarsz aggódni csinálj tesztet.
2018. máj. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
95%

Kösz, hogy szerettek, én is szeretlek titeket.


Érdekes dolog ez, hogy gumival nem ment be.. Többi válaszoló: ilyen van? Mert velem még sosem volt.


Kérdező: lehetsz, előváladéktól, de kicsi az esélye. Aggódj.

2018. máj. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

De csak szerdán szeretnek, a többi nap nem. 😂 Amúgy én sem találkoztam olyannal, hogy gumival nem megy be.

Aggódni szabad. Az esély kevés, de inkább vegyél tesztet.

2018. máj. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha gumikesztyűt tenne fel magára is bemenne, ha előtte jó munkát végzett a fazon. Több síkosító csodákra képes. És igen kérdező lehetsz terhes, még nem nem is benned ment el, előváladékban is vannak olyan kis huncut dolgok amik ilyenekre képesek. Aggódj, félj, ijedj meg, majd irány a bolt tesztért, és vagy eseményutáni tablettáért.
2018. máj. 3. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!