Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha az utolsó menzim előtt egy...

Ha az utolsó menzim előtt egy nappal barnáztam, aztán kb.4 napig tartott, és most 1 hete késik lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Ezekhez hozzátenném, hogy nemrég hagytam abba több év után a fogamzásgátló gyógyszert. Enyhe tüneteim vannak.(mellbimbóm körül fehéres dudorok, mellfeszülés, kaja utáni hányinger, nehéz székletelés, picit dudoros hasfal)
2008. okt. 30. 10:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Akkor lehet, hogy már a múltkori mensidnél se ártott volna egy teszt :) . TEszteltél már???? Mostmár ,ha baba van akkor ha most megcsinálod a tesztet olyan erős pozitív lesz, hogy csak na. Ja és ,ha pozitív, akkor irány az orvos uh-ra kiskönyvért meg ilyenek. De tesztelj akár most is!!!!Aztán írj, hogy mi van :) !!!
2008. okt. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ja ,és ha baba van ,akkor ezek simán a terhesség tünetei, mert ezek kb. a negyedik hétnél kezdődnek, főleg a hányinger...

1. válaszoló

2008. okt. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nyomás tesztért!
2008. okt. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi ari vagy, de kedd reggel csináltam egy tesztet és negativ lett. :( Még várok egy hetet és majd ha már belépek a 2.hétbe akkor csinálok még egy tesztet!
2008. okt. 30. 10:39
 5/8 anonim ***** válasza:
Húú, nagyon nagy türelemmel rendelkezhetsz... :) Én nem tudnék várni. Biztos, hogy mennék az orvoshoz, jobb mint a bizonytalanság :) ! Ja meg minden nap tsztelnék :) !!! Főleg azért mennék az orvoshoz, mert lehet, hogy a múlt hónapban is már babaás voltál, majd más fajta tesztet vegyél.
2008. okt. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sajnos nem csak baba miatt lehet az, hogy nem jött meg, előfordulhat egy fertőzés vagy gyulladás is. Vagy esetleg ciszta, ezek mind kezelhetőek ,ezért is lenne jó, ha meglátogatnád az orvost.Illetve ő csak többet tud mondani ,mint mi :) . Sok sikert, hogy baba legyen!!!
2008. okt. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, aranyosak vagytok!

Jövő héten csütörtökön veszek egy tesztet, ha - lesz, akkor pénteken megyek orvoshoz! Majd írok! :)

2008. okt. 30. 10:55
 8/8 A kérdező kommentje:

Vettem tesztet, hétfőn megcsináltam, megint - lett ! :(

Az orvos semmi okosat nem mondott !

2008. nov. 4. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!