Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez csak századi csík?

Ez csak századi csík?

Figyelt kérdés

Ma reggeli első vizeletből van.

3 perc után negatív volt, vagyis szerintem, mert csak egy gyors pillantást vetettem rá.

Otthagytam a fürdőbe véletlen és kb 20-30 perc múlva láttam ( vagy csak bekepzelem) a csíkot.


Szerintetek?


Rá kell közelíteni a képre akkor látszik.


[link]


[link]


2018. máj. 6. 13:18
 1/9 A kérdező kommentje:

*száradási


Elnézést, a telefon belejavított.

2018. máj. 6. 13:19
 2/9 anonim ***** válasza:
47%
Valami mintha lenne ott, de valószínű száradási csík. Mikorra nem várod? Szerintem tesztelj 2 nap múlva megint.
2018. máj. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen felesleges negatívba tenni, hisz olyankor még a reagens helye is láthatóvá válik. Igen, száradási, akárhogy nagyítom, lévén semmi színe, csak az látszódik, ahol meg kellett volna jelennie a csíknak, már ha pozitív lenne.
2018. máj. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom mikorra nem várom, mert össze vissza jön meg, van hogy kimarad egy hónap :-( Mikor teszteljek leghamarabb?
2018. máj. 6. 13:29
 5/9 anonim ***** válasza:

A terhességet jelző csíknak ugyanolyan szélességűnek kéne lennie, ez csak reagens lehet ahogy megszáradt.

Hát 2 naponta célszerű de nyilván a nők 99%-a naponta tesztel, mert kíváncsi. Ez természetes ;)

2018. máj. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha összevissza menstruálsz,akkor először a ciklusodat kellene rendbe tenni.

Orvosnál voltál?

2018. máj. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Persze, PCOS
2018. máj. 6. 13:48
 8/9 anonim ***** válasza:
Valami van ott, de hogy ez száradási csík, vagy egy halvány pozitív, nem tudom. Szerintem tesztelj 1-2 nap múlva újat, ha pozitív, akkor ennél már erősebbet fogsz kapni.
2018. máj. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez csak szàradàsi csík,mert szürkès àrnyalatú,nem rózsaszín. Nekem is volt ilyen ès nem volt baba. Èn is Pcos vagyok amúgy. Nekem össze-vissza ciklusokkal nem sikerült teherbe esnem. Nàlam van Inzulinrezisztencia is. 160 grammos szénhidrát diétàval és sok mozgàssal gyönyörüen beàllt 30 napra a ciklusom és sikerült is a baba 2x is. Endokrinológushoz menj el. De addig is nézz utàna neten a diétànak és kezd el a mozgàssal együtt. Ártani nem fogsz vele. Sok sikert.
2018. máj. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!