Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kémiai terhesség után mikor...

Kémiai terhesség után mikor lehetséges újra teherbe esni?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Április elején volt egy kémiai terhességem 😭

56.napra 28nap késés egy kimaradt ciklus után megjött újra. Ezt az orvosom is igazolta hogy mensis vérzés mert pont nála voltam és megnézett hüvelyi UH-val. De csak 2 napig tartott és ritka kevés volt ahhoz képest ami nekem szokott lenni. Átlag 26naposak a ciklusaim vagyis eddig az volt. Most vagyok a 11.cnapon. Még mindig negativ az LH teszt. De már van fehéres folyásom és közbe szúrkál a petefészkemnél is. Lehetséges hogy nem marad el a peteérés? Az orvosom azt mondta nem kell pihentetnünk az összebújást a babatervezés szempontjából.

Hőt is mérek. Azt becsatolom majd ide kommentben.

Tanácsokra esetleg tapasztalatokra lennék kiváncsi. Volt e valaki igy.. és ha igen mikor sikerült újra teherbe esnie.

Köszönöm előre is.


2018. máj. 6. 18:33
 1/8 A kérdező kommentje:
A szokásos oldalról email cimre átküldve sem engedi ide feltölteni a kélet. 😣
2018. máj. 6. 18:45
 2/8 anonim ***** válasza:
Azonnal teherbe tudsz esni kémiai terhesség után, valószínűleg nekem is így volt, bár nekem nincs róla papírom.
2018. máj. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Paporom nekem sincs róla. Csak a pozitiv tesztek meg a menszesz késés miatt után mondta az orvosom hogy valószinű az lehetett.
2018. máj. 7. 08:59
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szeptemberben volt egy kémiai terhességem (pozitív tesztek, pozitív hcg vérvétel, pár nap késéssel megjött). Októberben újra teherbe estem, nem volt semmi gond, azóta már elmúltam 31 hetes.
2018. máj. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod!!!! És szívből gratulálok Kedves utolsó!!! Akkor már hamarosan a kezdben tarthatod a pici babád!! 😊😊😊😊
2018. máj. 8. 08:12
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Köszönöm! Igen, július első hetére várjuk 😃

Sok sikert nektek is!

2018. máj. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A kémiai terhességnek pont ez a lényege. Hogy vége mielőtt elkezdődött volna...


Azonnal lehet próbálkozni a babával! Sok sikert! :)


Viszont ez a baj, a mai érzékeny tesztekkel, hogy már a nem várt napján, vagy picit előtte is kimutatja. Kimutat valami olyat, ami egyáltalán nem biztos.

Ezért javasolják a dokik, hogy ráér 1 (vagy akár 2) hét késés után tesztet csinálni.

Mert ha összejön, de végül nem indul el a fejlődési folyamat, akkor nekünk nőknek nem fáj annyira a tudat. Csak annyit érzékelsz, hogy késett a menstruációd.


Statisztikailag ezt a kémiai terhességet minden nő átéli, csak sokan nem is tudnak róla.

2018. máj. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül a teszt miatt van az egész. Nekem 2x is volt kémiai 3hónapon belül, a második pont most 😔 először 45.nap, most 48.nap jött meg. Azért egy 32napos ciklusnál mindenképpen csinálok a 48.napig tesztet. Nekem egyik alkalommal sem mensis időre jött meg. Bőven 2hét késéssel.
2020. nov. 16. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!