Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az ugye nem lehetséges, hogy...

Az ugye nem lehetséges, hogy az ovuteszt rosszul jelzi az ovut, és már megvolt, mikor pozitív lesz?

Figyelt kérdés

Nincs nagy jelentősége, csak felmerült bennem. Úgy néz ki, összejött a baba, több pozitív tesztem is van. De csütörtökre nem vártam csak, és már szombat délután (!) nagyon halvány pozitív volt a teszt, vasárnap reggel pedig egészen jól látható. Még mindig két nappal a nemvárt előtt vagyok, de egész erős már a teszt, kb a kontrollcsík erősségének a fele. Másnak meg a nemvárt napján is tök halvány.

Szóval felmerült bennem, hogy lehetséges-e, hogy az ovuteszt nem jól mutatta, és 1-2 nappal előbb volt ovum? Vagy csak hamar beágyazódott és ennyi?


2018. máj. 8. 06:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Itt,az oldalon elég sokszor lehet olvasni,hogy már a 9.DPO-n pozitív a teszt,neked a 8-on lett az,végül is nem egetrengető különbség.:)

Gratulálok!:)

2018. máj. 8. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi :) Nagyon boldog vagyok, csak olyan hihetetlen :) A lányomat is korán mutatta, de nem ennyire, a 11. dpo körül lett pozitív halványan (mondjuk előtte akkor nem teszteltem, csak most elkezdtem sejteni, hogy valami van).
2018. máj. 8. 08:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!