Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Császármetszés után ki mikor...

Császármetszés után ki mikor vállalt be másik terhességet? (Legkorábban) Illetve baba halála után ki mikor lett terhes?

Figyelt kérdés
5 hónapja haltak meg az ikerfiaim (egy olyan fertőzésben amit simán ki lehetett volna kezelni csak az orvos szart rá) Aki baba halála után bevállalt még 1 terhességet volt probléma?

2018. máj. 8. 15:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
5 hónapos a lányom, mi már próbálkozunk. 😊
2018. máj. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
De jó :) ... császáros volt? Doki is áldását adta?
2018. máj. 8. 15:49
 3/14 anonim ***** válasza:

18 hònap van a kèt lànykàm között. Mindkettő csàszàros volt. A kicsi nem tervezett baba volt, ìgy kètsègbeesve rohantam a dokihoz, aki kinevetett, hogy semmi baj nem lesz. Sőt! Van egy kisfiam is, ő is csàszàrral született, szòval a legkisebb màr a harmadik csàszàr volt.

Nagyon sajnàlom, ami veletek törtènt! Borzasztò lehet. 🙁

2018. máj. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
36%
Császáros volt, sajnos. Vbac-re készülünk egyébként, ez sem kizárt ilyen rövid idő után sem.
2018. máj. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon Sajnalom!

8. Honapban lettem terhes. Minden rendben volt.

2018. máj. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Mi az a Vbac?
2018. máj. 8. 16:46
 7/14 ildibrexy ***** válasza:
Sajnalom ami veled tortent, nekem a 8. honnapban szuletett halva a kisfiam. Igaz nekem nem csaszarral ugyhogy ebbe nem tudok tanacsot adni. De en 5 honap mulva lettem ujra terhes, gondolom csaszarnal tobbbet kell varni. K
2018. máj. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 ildibrexy ***** válasza:
Kerd ki tobb orvos velemenyet is. Lemaradt AZ elobb.
2018. máj. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
9 hónappal az első császárom után újra teherbe estem és semmi baj nem történt, egészséges mindkettő. Részvétem nektek! Mielőbbi babásodást és boldog babavárást, egészséges kisbabát kívánok!
2018. máj. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
43%
Ismerősöm gyerekei között 11 hónap van. Mindkettő császáros volt, mindez huszonéve. Semmi baja nem lett senkinek.
2018. máj. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!