Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vajon ez lehet baba? Hétvégére...

Vajon ez lehet baba? Hétvégére nem várom. Tegnap óta egész nap hányingerem van. Soha nem szokott menzi előtt lenni. És egy hordónak éezem magam "pedig nem vagyok.

Figyelt kérdés

2018. máj. 11. 18:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet.
2018. máj. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, a hányinger minden filmben bava szokott lenni, ez evidens tehát biztos tudtad. DE: nem csak baba hanem ezer más dolog is lehet.

A puffadás pedig tipikus premens jel, akkor is ha eddig nem érezted soha. Aki babát tervez, az minden ciklusban hirtelen megerzi az összes premens jelet amit "addig még soha soha nem". Ez természetes jelenség ;)

2018. máj. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az utolsóval. Mióta babát akarunk minden ciklus végén fáj a melle. Már direkt írom és ciklus.hu-n így már pontosan tudom, hogy a nem várt előtt kb. 1 héttel szoktak jelentkezni a premens tüneteim.
2018. máj. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, tudom. Azért bizakodom, hogy nem jön meg és végre baba lesz.
2018. máj. 11. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!