Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes így? Ciklusom...

Lehetek terhes így? Ciklusom 11. Napján este szeretkeztünk,28-29 napos ciklusaim vannak! Megszakítással, de a párom azt mondta lehet pici belém ment, de nagyon minimális. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2018. máj. 19. 02:02
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Menzesz utan kicsivel.
2018. máj. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Köszi a választ... vezetek ovulacios naptárat... mondhatni elég rendszeres a menszeszem, azért tudom így be saccolni a peteérést... de nem kitárt hogy tévedek

Nem vehetek be esemény utánit le vagyok tiltva a hormonos dolgokról egészségügyi probléma miatt

2018. máj. 19. 12:42
 13/16 anonim ***** válasza:
91%
Attól, hogy kombinált fogamzásgátlót nem szedhetsz, attól még esemény utánit vehetsz be. Tök más a kettő. Az esemény utáninak semmilyen kontraindikációja nincs.
2018. máj. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

"Nezz meg egy anatomiakonyvet, a mehszaj nyitva van termekeny idoszakban"


Igen, a termékeny időszakban van nyitva. Ovuláció előtt 5 nappal az még nem termékeny időszak.

Nem sok az esély a terhességre..

2018. máj. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Ovuláió előtt 5 nappal, ha belémennek, mindenképpen nagyobb az esély teherbeesésre, mint mondjuk menzesz előtt vagy után, és abból is volt már teherbeesés...

Mindig megvan a teherbeesés reális lehetősége, ha egy nő hüvelyébe sperma kerül, és nem használnak valami olyan védekezést, mint a tabletta, hüvelygyűrű stb. (akár az előváladékkal, akár a részleges "pici belement" élvezéssel, akár a rendes beleélvezéssel.) Maximum változó valószínűséggel, de annak, aki nem akar gyereket, és terhesség esetén az abortuszt választaná, ami egy műtét, nem fér bele, csak a biztos védekezési módszerek melletti nagyon minimális esély max. Ami jóval kisebb, mint a megszakításos meg időzítéses, igazából nem védekezésnek felfogható módszerek mellett. Ezért nem kéne kockáztatni.

Kérdező, lehetsz terhes.

2018. máj. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Símán lehetsz terhes. Én a ciklusom 7. napján voltam párommal sikeresen a piros napok után. Hozzáteszem órát lehetne igazítani a ciklusomhoz. Van olyan, hogy egy nőnek egy ciklusba 2x is van peteérés, persze van olyan mikor 1x se.
2018. máj. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!