Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Első szex után már lehetséges?...

Első szex után már lehetséges? Többi lent!

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, most voltam először úgy fiúval, használtunk gumit és el sem ment, mert ránknyitottak. Több mint egy hónapra rá, fáj a fejem, hanyingerem van és kicsit megfáztam, hőemelkedésem volt. Sajnos anyukámmal nem tudok errő beszélni, apukámmal meg főleg. A neten amiket olvastam mind a terhesség tünetei lehetnek, de szerintetek mennyi esély van rá? Légyszives mellőzzétek a negatív kommenteket!

2018. máj. 19. 12:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném, hogy terhes vagy. Ha meg akarod nyugtatni magad, menj be egy dm-be és vegyél terhességi tesztet. Kb 400ft
2018. máj. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Gumit használtatok, és el se élvezett. Mi a kérdés?
2018. máj. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha gumit használtatok, akkor nem vagy terhes. Én 13 éve voltam ennyi idős, mint most te, de ha kételyeim voltak, vagy késett egy-két napot, akkor fogtam magam és besétáltam egy Rossmann/DM üzletbe, és vettem terhességi tesztet. Ne tüneteket keress, mert mensi előtt nekem pl. sokszor van migrénes fejfájásom, hányingerrel kísérve. Szóval ha késik, vagy bármi egyéb miatt aggódsz, akkor vegyél tesztet.
2018. máj. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
A fejfájás, megfázás és hőemelkedés nem a terhesség tünetei.
2018. máj. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a gyors választ!
2018. máj. 19. 13:14
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Több, mint rgy hónapja történt... nyilván azóta menstruáltál már...

Nem kéne lógni bioszról...

2018. máj. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen menstruáltam, de megijedtem😅
2018. máj. 29. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!