Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi esely van arra, hogy...

Mennyi esely van arra, hogy terhes legyek?

Figyelt kérdés
Nem egy felelotlen tini vagyok, csak paranoias. A baratommal meg nem voltunk egyutt, de sok dolog tortent...pl kivertem neki aztan utana kielegitettem magamat is. (Nem megujjaztam, de az ujjam erintkezett a huvelyemmel is) elotte mindig megtoroltem a kezem. Az a kerdesem, hogy igy lehetek terhes? 2 nap mulva kellene megjonnie (nagyon rendszertelenul szokott) es faj a mellem, sokat vagyok ehes, sokat jarok vecere, neha szedulok, picit kivanos vagyok, neha hanyingerem van, fajni szokott alul a hatam, faradekony vagyok. Vajon ezek a terhessegre utalnak, vagy megnyugodhatok, hogy ez csak pms? Hulye kerdes de nagyon felek!!! 16/L

2018. máj. 20. 23:19
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább csak petting/előjáték kategória.

A férjem legalábbis még a szopásnál is reklamál, hogy megint nem volt szex...

2018. máj. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Megítélés kérdése a dolog, de akkor is, ilyen dolgokkal gáz nem tisztában lenni, még akkor is, ha kezdő.
2018. máj. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Kedden kellett volna, de meg mindig semmi...
2018. máj. 24. 19:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!