Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek várandós? 18/L

Lehetek várandós? 18/L

Figyelt kérdés

A párommal már 6 hónapja vagyunk együtt, ez alatt az idő alatt háromszor szeretkeztünk. A második szeretkezésnél az óvszer kiszakadt, így rohannom kellett a sürgősségire eseményutáni tablettáért. Escapelle tablettát kaptam. A z utolsó szeretkezésüknél már nem védekeztünk, amit megbántam, de sajnos visszacsinálni nem tudom, felelőtlenek voltunk tudom. A szeretkezésünk után pár nappal mindkét petefészkem elkezdett enyhen szurkálni, és nagyon megijedtem. Igen rólam azt kell tudni, hogy borzasztó módon képes vagyok magamba olyan dolgokat bebeszélni, amiket nem akarok. Pl. betegségek. Itt ez most a várandóságra vonatkozik.

A menstruációs ciklusom mindig változó 28-30 napos szokott lenni. A mentőmnek 3.-án kéne megjönnie.

Félek hogy esetleg baba van, de abban maradtam hogy megvárom a mensimet. Ha nem jön akkor mindenképpen csinálok egy tesztet,de szerettem volna a Ti véleményeteket is kikérni!



2018. máj. 27. 15:06
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:

Mensimnek*

Bocsánat a telefon kijavít.

2018. máj. 27. 15:08
 2/20 anonim válasza:
50%
Csinálj meg egy tesztet még most hogy megnyugodj szerintem
2018. máj. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
De ha nem akarsz teherbe esni, miért nem védekeztetek? Beléd is ment, vagy megszakítottátok? Ha csak simán beléd élvezett, nyilván simán lehetsz terhes, csak nem értem, miért engedted. Alapvetően a terhességnek nem jele a petefészek szúrása, szerintem azt csak beképzeled. Várd meg a mensidet, aztán reméljük a legjobbakat, de máskor védekezzetek!
2018. máj. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Természetesen nem ment el belem, rákérdeztem és ő is mondta hogy nem ment el belem!
2018. máj. 27. 15:17
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Ma még korai lenne tesztelni , várod meg a mensid napjàt es ha nem jon meg aznap másnap reggel első vizeletbol tesztelj . Egyèbkent benne van a pakliban hogy terhes lettél nyilván a megszakítás nem védekezés , próbálj meg me idegeskedni pár nap és kiderül
2018. máj. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Mindenképp megvárom a mensimet, és reménykedem. Aztan az első utam a nőgyógyászhoz fog vezetni, fogamzásgátlóért.
2018. máj. 27. 15:30
 7/20 anonim ***** válasza:
66%
Nézz utána a CSOK-nak is.
2018. máj. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!

Köszönöm szépen ezt a jó tanácsot, a továbbiakban ilyet nem kérek!

2018. máj. 27. 15:36
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Fél év alatt 3 szex??Abból az egyiknél nem sikerült normálisan használni az óvszert,egy másiknál pedig nem védekeztetek,pedig nem terveztek gyereket még..

Azt hiszem,az világossá vált mindannyiunk számára,hogy nektek,a dugás mint olyan,nem való.

2018. máj. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Szerintem meg nem tudnál olyan embert mondani, akinek élete során legalább egyszer nem szakadt ki az óvszer. Lehet savazni a másikat, de ez még árról arulkodik mekkora egy paraszt ember vagy!
2018. máj. 27. 15:46
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!