Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha 201z telén volt az utolsó...

Ha 201z telén volt az utolsó aktus de rendesen megjott es nem volt semmi gond akkor már kizart a terhesség ugye?

Figyelt kérdés
2018. máj. 28. 23:20
 1/5 anonim ***** válasza:
58%
201 igen régen volt...
2018. máj. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

a "z" a 6 és a 7 között van a klaviatúrán, ezek valamelyike helyett nyomhattad le. A 2016-ot kizárnám, mert ha terhes is lettél volna, már megszületett volna a baba, és mivel azóta nem volt aktus, nem lehetsz terhes. A 2017 tele lehet 2017 január-február, vagy november-december. Az első esetében szintén megszületett volna az a gyerek, a másodikban legalábbis ölég nagy hasad lenne. Tapasztalod magadon a terhességnek ez utóbbi jelét? Akkor terhes vagy. Nem? Akkor nem vagy terhes.

Ja, most látom, menstruálsz. Akkor kizárt. Tudod: ha van havivérzés, akkor nem vagy terhes.

Kis logikával a nagy rejtélyek is feloldhatóak... :)

2018. máj. 29. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lányok 2018 február is tél 😄👍
2018. máj. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez igaz, de ha 8-ast akart volna írni, csak mellényúlt, akkor u, vagy i lett volna, nem z.
2018. máj. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én 2017 december végén menstruáltam utoljára, azóta nem. 21 hetes terhes vagyok és akkora a hasam, hogy idegenek számára is teljesen egyértelmű, hogy kismama vagyok. Ha februárban menstruáltál

Volna utoljára már akkor is 12-13 hetes terhes lennél, feltűnt volna, ha az vagy. Már csak azért is, mert 3 mentruációdnak ki kellett volna maradnia, nagyon ritka, ha valaki terhesen mentruál, ráadásul háromszor is...

2018. máj. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!