Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jún.5-én kell megjönnie,...

Bolbe kérdése:

Jún.5-én kell megjönnie, párommal megszakításos módon védekezünk. Csak kíváncsi vagyok, hogy nemegész egy héttel a 'nemvárt' előtt lehetnek olyan tünetek, hogy: mellfeszülés, gyenge szédülés, néha egyhe hányinger és feszültség?

Figyelt kérdés

2018. máj. 29. 12:49
 1/4 anonim ***** válasza:
53%
A MEGSZAKÍTÁSOS MÓDSZER NEM VÉDEKEZÉS!!!
2018. máj. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
68%

"megszakításos módon védekezünk"


Ez egy paradoxon :D

Ilyen hamar még nincsenek terhességi tünetek.

Valószínűleg azt fogod érezni, hogy meg fog jönni. Legalábbis én mindig érzem mensi előtt egy héttel.

De persze lehetsz terhes is, mivel nem védekeztetek.

2018. máj. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát, először is: nem védekeztek, tehát gyakorlatilag bármikor összejöhet baba.

Nekem az első tüneteim: hulla fáradtság és éhség. Amikor nem a munkahelyemen voltam, csak otthon aludtam, minden másra képtelen voltam. Hirtelen megéheztem, de olyan 'úristen, már nincs időm odaérni a hűtőhöz, mert éhen halok' módon, aztán pár falat után már nem is voltam éhes. Semmi olyan tünetem nem volt, amit felsoroltál...

2018. máj. 30. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy ez nem 'védekezés', fogamzásgátló után vagyok most. Jelenleg nem szedem. De ha jönne a baba, az sem lenne már baj. Csak a tünetek miatt tettem fel a kérdést.
2018. máj. 30. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!