Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Melyik a legérzékenyebb dm-...

Melyik a legérzékenyebb dm- ben kapható terhességi teszt?

Figyelt kérdés

2018. máj. 31. 13:26
 1/7 anonim ***** válasza:
8%

Patikában vegyél Clearblue-t, 1500 ft.

Ez a 300 ft-os teszt nekem olyan mint a Lidl bukósisak 15 ezerért.

De olvastam itt olyat, hogy a csaj örült magának mert 70 ft-ért vett tesztet... tesco gazdaságos családtervezés...

2018. máj. 31. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha van módod rá, inkább a Rossmannban vegyél vizeletsugaras Facellé-t, vagy még a Predictor Early is jó, ez mindenhol kapható.
2018. máj. 31. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
Predictor Early.dm-ben vettem,1200 ft-ért,10-es érzékenységű.nagyon megbízható.
2018. máj. 31. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A Tesco gazdaságos is kimutatja a terhességet, meg az olcsó Vaterás is. Mi vele a problémád? Nem kell megvenni 1500ert a Clear-t. Szerintem.
2018. máj. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Nem is tudtam, hogy tescos is van 😁

Első terhességemnél a több db-os vaterás teszt nagyon sokára mutatott egyértelmű pozitívat, nem várt után 4 nappal bár nem tudom milyen érzékeny volt...😊

2018. máj. 31. 13:45
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Dolgoztam egy cégnél, ahol ilyesmivel is foglalkoztak,100ft-ért volt terhességi teszt, amiket kórházak, meg orvosi rendelők használnak...

Biztos nem adnék ki ezreket egy ilyenért. Szerintem ha hcg van a szervezetben, az 500ft-os is ugyanúgy kimutatja, mint a 3000ft-os.

2018. máj. 31. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A rossmanos facelle teszt a legjobb ráadásul eddig 25-ős erősségű volt ez is volt ráírva most már egy érzékenyebb változata van a polcokon 10-es es rá van írva hogy akar a várt/nem várt mensi előtti 4!napon
2018. jún. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!