Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek van olyan, hogy...

Liza23 kérdése:

Szerintetek van olyan, hogy szex után úgy érzem, hogy nőtt a mellem? Fogásra és nagyságra is más! Mellbimbó körül érzékeny!

Figyelt kérdés

2018. jún. 1. 17:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Mennyivel utána? Terhesség kizárva?
2018. jún. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Kb. 10 napja voltunk együtt. Igazából nem védekeztünk, mert csak megszakítottuk! Ha jönne baba nagyon örülnénk neki de most nincs tervben 😊

Ciklus 8. napján voltunk együtt viszont azóta folyamatosan görcsölget a hasam 🤷‍♀️

Úgy számolom h most lehet peteérésem is!

Szerinted lehet köze hozzá?

2018. jún. 1. 19:18
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha időben megszakítottátok, nem annyira valószínű a terhesség, pedig annak is a tünetei ezek. De lehet az ovulációtól, nem szoktál havonta ilyen érzékenységet tapasztalni, most van először?
2018. jún. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ha nyugodtan végig gondolom, akkor szoktam hasszurkát, nyilalást érezni ovukor! De ilyet még nem éreztem! Vagyis akkor igen mikor babátvártam! Persze időben megszakítottuk ez biztos 100%-an megbízom a férjemben 😊 őszintén a baba eszembe se jutott 😂 de ha lenne is olyan max beágyadózásnál tartana így nem tartom valószínűnek, h bármi tünetet produkálna! Igaz 12 hetesen akkora pocakom volt, mint más 6 hónaposnak 😂 azt hitték végig, hogy 2 vagy több baba van benne 😍😍
2018. jún. 1. 23:53
 5/7 A kérdező kommentje:
Lányok! Pecsételő vérzésem van 🙈😳😳
2018. jún. 2. 16:10
 6/7 anonim ***** válasza:
Ciklus közepén? Szerintem menj el nőgyógyászhoz.
2018. jún. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hétfőn voltam! Mindent rendben talált, levette a rákszűrést is. Görcsöl az alhasam...kb a méhem környékén 😔
2018. jún. 2. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!