Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Málnalevél tea cickafark...

Málnalevél tea cickafark helyett PCOS esetén?

Figyelt kérdés
Több helyen isviszont olvastam,hogy PCOS esetén a cickafark tea tilos? De mi a helyzet a málnalevéllel?
2018. jún. 3. 21:12
 1/5 BhJucus válasza:
Engem is érdekelne,mert én is PCOS vagyok,de sok helyen meg azt olvasom,hogy ez egy hatalmas naagy baromság :/ hát én iszom,bár már csak pár napig,utána váltok palástfű teára :)
2018. jún. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Melyik teát iszod? Cickafark vagy málnalevél teát? Majd írj,hogy bevállt e! 😉
2018. jún. 9. 08:53
 3/5 BhJucus válasza:
Cickafarkot ittam,de csak nem mertem sokáig :D baba még nem jött össze,bár vasárnap fogok tesztelni ;) kíváncsian várom.na és nálad miújság?
2018. aug. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
A cickafark tea tényleg tilos. Vetélést okozhat.
2018. nov. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én úgy döntöttem,hogy nem iszok semmit, a diétát is hanygoltam, ettem ami jól esett, és szerencsénkre abban a hónapban össze is jött a baba :) Most vagyok a 19 héten. Nálad mi újság azóta?
2018. dec. 27. 10:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!