Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hihetek a clear blue- nak?

Hihetek a clear blue- nak?

Figyelt kérdés
Ma vagyok a 13.dpo- n.Delutani vizeletbol csináltam tesztet. A clear blue azonnal, igaz halványan pozitív lett. De a Gabriel meg a facelle total negatív.Mult hónapban igaz időn túl, de pozitív lett a clear blue....
2018. jún. 5. 16:50
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
2018. jún. 5. 16:57
 2/17 A kérdező kommentje:
Hát a kép nem adja át ahogy nézem...
2018. jún. 5. 16:58
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha szabad szemmel látod akkor szerintem igen.

Én digitálist használtam, igaza lett.

2018. jún. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
66%
Valamit talán mintha látnék, ha a monitort más szögből nézem. Sose használtam clearblue-t, nem tudom, mennyire jó teszt. Ami már igen korán is egyértelműen mutatja, az a Predictor Early. Csütörtökre nem vártam, előtte vasárnap reggel már nagyon szép pozitív volt. Próbáld esetleg azt.
2018. jún. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem ez tök negatív. Két naponta osztjátok meg a negatív clear blue teszteket.

Csináltál másik kettőt ami még számodra is egyértelmű negatív.


Én nem tudom mi az a dpo és nem is érdekel. Várd meg amíg késik a menstruációd és akkor tesztelj. Valami megbízhatóbbal.


Ettől még szurkolok neked, de ami negatív az negatív!


(Mellesleg múlt hónapban is ilyen "pozitív" volt a teszted? Mert akkor ugye sejted a mostani is mennyire az...)

2018. jún. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Ez negativ ebben a formaban. Nekem halvany volt a clearblue, tenyleg nagyon halvany, de nem igy, azon lehetett latni a masodik csikot.

Remelem tevedek, vagy ez pozitiv LESZ, de ez igy, ahogy latszik negativ es ha a mult honapban is ilyen volt, akkor az sem volt pozitiv, halvanyan sem.

2018. jún. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Írtam hogy a kép nem adja, enis és a férjem, anyukám is látjuk rajta a + jelet....
2018. jún. 5. 17:57
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

OK, akkor pozitiv, de ha nem latszik kepen, akkor minek nezzuk meg?

Mindegy...


A clearbluenak lehet hinni, ha pozitiv.

Ha a tied pozitiv, akkor szuper.

2018. jún. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Jó, hát ha ti látjátok, a kép meg nem “adja” akkor mi a kérdés.
2018. jún. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ennyire volt “pozitiv”... tök boldog lettem, de sajnos hazudott.
2018. jún. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!