Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 19-ére nem várom! Pár napja...

19-ére nem várom! Pár napja rózsaszines folyásom volt! A mellem nagyon feszült és fájt! Reggel már nem feszült annyira viszont még mindig fáj! Valakinek volt hasonló tapasztalata? Lehet ebből még baba vagy ne nagyon reménykedjek?

Figyelt kérdés
2010. jún. 16. 10:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hát, ha próbálkoztok, természetesen lehet baba. Viszont a folyás és a mellfeszülés ugyanúgy lehet a közelgő mensinek is az előjele, mint a terhességnek is... Szóval erre nincs recept. Majd meglátod, ha 19én nem jön meg, rá 4-5 napra csinálj tesztet :) Sok sikert! :)
2010. jún. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Igen próbálkozunk minden nap!De érdekes hogy mensi előtt az egész alhasam görcsöl most viszont csak a bal oldal és 8-9 nappal mensi előtt soha nem volt folyásom sőt rózsaszinem egyáltalán nem volt!Hát remélem összejött ha pedig nem akkor tovább próbálkozunk
2010. jún. 16. 10:45
 3/14 anonim ***** válasza:
Első vagyok. A "korai" rózsaszínes folyás a beágyazódástól is lehet, bár nálam annak semmi jele nem volt, hiába mondták sokan, hogy az mindig vérzik. Hát nem. De lehet, hogy Nálad ez miatt volt :)
2010. jún. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ja, és írd majd meg, hogy mi volt a teszt eredmény, ha nem jön meg! :)
2010. jún. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Meg fogom!Remélem nem jön meg!Már voltam terhes de sajnos el kellett vetetnem!Azóta is olyan bűn tudatom van!:'(

És azt még az orvosok is elrontották!

2010. jún. 16. 11:00
 6/14 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Ha el kellett vetetned, ne bánd, biztos jó okod volt rá, és inkább legyen egy jól átgondolt abortusza az embernek, mint egy átgondolatlan terhessége/gyereke. Most az a lényeg, hogy szeretnétek, készen vagyok rá, hogy érkezzen a baba, akinek megvannak teremtve a szükséges feltételek :) Szorítok, hogy legyen baba :) Amúgy nekem 2,5 hós a kislányom, tudom milyen vágyni, várni a babára :)
2010. jún. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszönöm szépen amiket irtál jól esett!Hát igen nem akartam apa nélkül felnevelni!Gratulálok a kislányodhoz jó egészséget és további minden jót kivánok nektek!Amúgy hogy hivják a kislányt?

2010. jún. 16. 12:50
 8/14 A kérdező kommentje:
És még egy olyan kérdésem lenne hogy a terhességed legelején nem fájt úgy a melled mintha a szived szúrt volna?
2010. jún. 16. 12:51
 9/14 anonim ***** válasza:

Ezek mind jó jelek,kívánom, hogy mind a baba miatt legyen.

Ha tettetek érte MINDEN esélyed megvan.Legyél pozitív minden értelemben (gondolat és teszt), az csak segíthet.

2010. jún. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm!

Azt hiszem az új környezet is segit majd rajtam!Külföldön élek egy nagyváros melletti kis faluban házunk mögött vizesés játszótér focipálya tó vidámpark nagy füves rétek szóval nagyon jó hely vigyáznak a környezetre

2010. jún. 16. 13:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!