Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megneznetek a hogorbemet?...

Megneznetek a hogorbemet? Majus 28-an volt meg,23-24 napos ciklusokkal.

Figyelt kérdés
[link]
2018. jún. 10. 15:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Elég cikk-cakkos a görbéd. Ebből én nem sok mindent látok.
2018. jún. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Megnéztem! Mi a kérdés?


Elég cikk-cakkos. Mindig ugyanabban az időben mérsz, ugyanott (száj, hüvely)? IR/PCO-d nincs?

2018. jún. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

A kerdes a szokasos. Mikor volt ovum e szerint? Kertem beutalot teljes verkepre noi hormon, 21. napomon megyek. Elmeletileg minden oke. De en igy sejtem, nem.

7-en voltam dokinal, akkor mar nem latott semmit, akkor volt szerintem erzes szerint peteeresem.

Koszonom a valaszokat!

2018. jún. 10. 16:11
 4/14 anonim ***** válasza:
Még nem volt ovud! De arra nem válaszoltál, hogy midig ugyanabban az időpontban mérsz-e és hol!? Lehet, hogy rosszul csinálod és azért cakkos! Nem rosszindulatból kérdeztem!
2018. jún. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Jaja bocsi. Mindig ugyan akkor reggel, es honaljban. A bajom, ha nem volt ovum, mar nem is lesz e honapban. Jobb oldalon semmi se volt, es az lenne a soros. Kivancsi leszel a vervetelemre. Lesz benne progi is.
2018. jún. 10. 16:26
 6/14 anonim ***** válasza:
75%

Hónaljban nem jó mérni, nem kapsz pontos eredményt! Ezért ilyen cakkos! Szájban mérj és abból már ki tudod olvasni, hogy mikor volt peteérésed!


Itt olvashatsz bővebben: [link]

2018. jún. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Ahhh, ennyit szamit? Koszonom! Beszerzek akkor egy uj lazmerot, es szajban folytatom majd. Ebben a honapban mar mindegy. :/

Koszi meg egyszer!

2018. jún. 10. 16:31
 8/14 anonim ***** válasza:
75%
Igazán nincs mit! Én is hónaljban kezdtem mérni...:D
2018. jún. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
33%
Én hónaljban nértem, és tökéletes értékeket adott ki. Abszolút nem volt cakkos.
2018. jún. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
60%
Szia. Jól írták előttem. Szájban vagy hüvelyben érdemes mérni lehetőleg ugyan abban az időben reggel. Illetve szoktak mondani hogy ha valaki nyitott szájjal alszik akkor annak inkább a hüvelyi mérés a jobb.
2018. jún. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!