Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szokott lenni pár pattanás...

Szokott lenni pár pattanás mensi elött 4-5 nappal? Félek, ha jelentkezik a pattanás, akkor már tuti nincs baba és meg fog jönni.

Figyelt kérdés
2010. jún. 16. 13:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Én kipattogok mensi előtt. Ez a hormonok miatt van, és mint tudjuk a terhesség is hormon változással jár. A terhességem elő harmadában tiszta ragya voltam, hiába jártam kozmetikushoz. Szóval attól, hogy jönnek a pattik lehet baba, ne aggódj :)
2010. jún. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez nem jelent rosszat. Én terhesen sokkal ragyásabb voltam, mint előtte.
2010. jún. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi.

Én meg azt hallottam,hogy ha terhes vagy nincs pattanás és teljesen letisztul a bör.

Na de reméljük a legjobbakat.

2010. jún. 16. 14:39
 4/6 anonim ***** válasza:
A pattik szerintem a progeszterontól vannak a ciklus második felében, ami, mint tudjuk terhesség alatt szintén jelen van, sőt,emelkedett mennyiségben. Tehát aki hajlamos rá (én is sajna) annak lehet ragyásodás terhesség alatt is szerintem. :) Sok sikert a babához!
2010. jún. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
első vagyok. Én is örültem, hogy terhesség alatt szép lesz a bőröm, a hajam... Aztán soha nem látott mennyiségű pattanás jött ki rajtam, és a hajam is kezelhetetlenné vált... Így szenvedtem végig az első 3 hónapot hányingerrel és fejfájással fűszerezve :) Az áldott állapotot nem mindig kell szó szerint érteni :) De mindezektől függetlenül imádtam babás lenni, alig várom már, hogy jöjjön a kistesó :) És Neked is szorítok, hogy baba legen! :)
2010. jún. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nyugi, a pattanás nem feltétlenül jelenti azt, hogy nem vagy terhes és meg fog jönni. engem a várt mensi előtt kivert a ragya mint mindig és kiderült, hogy terhes vagyok.
2010. jún. 17. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!