Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mondanatok valamit erre a...

Mondanatok valamit erre a tesztre legyszives?

Figyelt kérdés

Azért teszem fel a kérdést, mert sajnos egy babát már elvesztettem és akkor is ilyen halvány volt a csík. A csíkot látom, de azért kicsit meresztgetnem kell a szemem hozza. Az első babamnal (aki meg is született) a csík a nem várt napján már majd leugrott a tesztrol. Most a nem várt napján vagyok vagy már utána két nappal (26-28 naposak a ciklusaim szóval ez is az is lehet...), és nagyon halvány, pont mint a veteleskor :((( nem is tudom mit akarok kérdezni, talán csak annyit h halvány csiknal megmaradhat a baba?


[link]


2018. jún. 14. 07:46
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
Óóóó ez egy szép pozi teszt. Nekem a nem várt után 4 nappal lett ilyen tesztem. :) A vetélés szerintem nem függ össze azzal, hogy mennyire erős csíkot mutat a teszt. Ha erősködik az persze jó. Nyugodj meg, ha stresszelsz az viszont biztosan nem tesz jót. Aki veled kell maradjon az maradni is fog. És tudod azt szokták mondani, ha nem elég erős, akkor inkább menjen, minthogy betegen szülessen meg. Sok sikert és egészséges babót kívánok. 😉
2018. jún. 14. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
100%

Na kérem.. ezt kéne mutogatni a negatív teszteseknek, akik mindenáron látni vélik a második csíkot. Ugyanis ez végre egy valóban pozitív teszt :) még halvány, de pár nap múlva már leugrik a tesztről.. :)


Próbálj meg nyugodt maradni. Ne éld bele magad, de gondolkozz pozitívan ;)

2018. jún. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
Ez egyértelműen pozitív. Mielőbb keress fel orvost, hátha progeszteron pótlásra van szükség. Drukkolok, hogy minden rendben legyen.
2018. jún. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:
Az első után volt kivizsgálás. A progeszteron szintem rendben van. Az első baby progeszteron pótlás ellenére ment el.
2018. jún. 14. 15:28
 15/31 anonim ***** válasza:
Teszteltél azóta?
2018. jún. 17. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:
Igen, pont ma reggel. Erősödött a csík de közben 2 napig barnáztam. Plusz a mellfeszules is alábbhagyott, meg a pisiles se olyan intenzív. Hat kétesélyes, jovoheten meglátjuk mit mond a doki. Felkészülök a legrosszabbra.
2018. jún. 17. 10:08
 17/31 A kérdező kommentje:
Progeszteront szedek egyébként.
2018. jún. 17. 10:08
 18/31 A kérdező kommentje:
2018. jún. 17. 10:12
 19/31 anonim ***** válasza:
Ez egy nagyon szép pozitív :) Gratulálok, szerintem felesleges aggódnod!!
2018. jún. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy, köszi de az előző vetélés és a mostani ugyanolyan barnazas miatt nem vagyok teljesen nyugodt :(
2018. jún. 17. 10:15
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!