Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhessegre utalhat? Nagyon...

Terhessegre utalhat? Nagyon szeretnenk mar csaladot!

Figyelt kérdés

Hello mindenkinek :))

Uj vagyok az oldalon es az eddigi kerdeseket elolvasgattam ilyen temaban de pontosan az en tuneteimhez hasonlot nem talaltam meg szoval kerlek valaszoljatok :)

Nos, kb. 3-4honapja probalkozunk parommal babaugyben de nem vagyunk ra gorcsolve mert ugy vagyunk vele hogy lepjen meg a picur ha jonni akar,DE most az egyszer ugy jott ossze hogy pontosan megereztem az ovulaciomat,hoemelkedesem es pont megkivantuk egymast...most viszont 3napja enyhe alig erezheto szurkat erzek a mehemben,gondoltam biztos mensi elojele mert pontosan 7het es megjon..de parom emlitette tegnap hogy oriasiak a bimboim,es sotetek is nagyon..pedig nekem pici bimbom van rozsaszin bimboudvarral..regebben meg viccelodtem is hogy ha lenne valami festek befestenem mert annyira nem latszik az udvar :D

Jaj es a hegye pedig kivan feheredve,a mirigyek.nemtudom hogy ez utalhat-e terhessegre? mert mensi elott pl sosincs kremes folyasom,vagy ez a mell-dolog sosem fordult velem elo..ugy gondoltam megkerdezem de ugy izgulok a valaszok miatt, tenyleg orulnenk a cseppsegnek, paromnak idealis meglepetes volna a hir mivel nemsoka nevnapja van:)) a nemvartig meg van 1het,szerintetek ha nem jon meg akkor utana meg varjak par napot a biztos pozitiv teszt erdekeben?Koszonom a valaszokat!! Ja es, nyugodtan irhattok sajat szotrikat is hogy ti mibol jottetek ra hogy csoda lakozik bent??(persze a teszt elott ha volt olyan.)



2018. jún. 15. 15:30
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyire neztel korbe az oldalon, mert naponta minimum 2 ilyen kerdes szuletik szurkakrol meg bimbokrol. 1 het mulva tesztelj es kiderul. Minden jot!
2018. jún. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én azt mondom, ne éld még bele magad, mert csalódás is lehet a vége. :/ Nekem amúgy ugyanolyan pms tüneteim voltak, mint szokott, onnan sejtettem, hogy más is lehet a dologban, hogy nagyon hamar elfáradtam, azelőtt simán lefutottam 10 kört a pályán, nem várt előtt pár nappal meg már a sima sétától kifulladtam, ekkor teszteltem és nagyon halvány pozi lett. Aztán még vártam egy napot nem várt utánra, akkor már nagyon egyértelműen mutatta, hogy terhes vagyok. :) Drukkolok, hogy összejöjjön, de addig is engedd el a tüneteket, mert sajnos becsaphatnak. :/
2018. jún. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mióta próbálkoztok? Mennyi idős vagy?
2018. jún. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
3.honapja..fiatalok vagyunk parom 30 en 25
2018. jún. 15. 18:06
 5/10 anonim ***** válasza:

Sajnos én nem tudok sok erősítést adni. Max. annyit,hogy türelem és no stressz.



Hasonló tüneteim nekem is vannak,pedig nekem nem lehet babám. Mindig a teszt a legbiztosabb. Bár nem olcsó,havi 1 sztem belefér ... :)

2018. jún. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Szia kedves utolso :) holnap kellene megjonnie.de csak feher folyasom van ami kremes a hom fent van a mellem eres es feher dudorok vannak a mellbimbomon .nagyobb az etvagyam es FOLYTON aludnek..nemtudom..holnap kiderul.
2018. jún. 20. 08:10
 7/10 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet, teszteltél? Drukkolok! :)
2018. jún. 21. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
sziasztok ma reggel ota maszatolok..27-28napos ciklusokkal helyesbitek marossze vagyok zavarodva..maszatolok ilyen barnas vizes ver egy tisztasagi van bent kb a tisztasagi fele sincs tele de kozel van hozza,viszont egy pontban szurkal a hasam hom fent van mellfajdalom enyhult de ez a szurkalas nem hagy nyugodni mert csak egyetlen egy pontban szur mivan ha terhes vagyok es menstualok?vagy ez beagyazodas verzes volna?
2018. jún. 21. 12:52
 9/10 anonim ***** válasza:

Hmm,igen az is lehet.De terhesség alatt is lehet kicsi vér. Ha a melled már nem feszül,(bár úgy tudom,az csak a későbbiekben szokott) akkor csekélyebb az esély.

Én a helyedben,(ha nem akarsz dokihoz menni) miután elmúlt a vérzés tesztelnék.

2018. jún. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én mindenképp csinálnék tesztet, mert ha baba van, akkor írnak fel progit.
2018. jún. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!