Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet beágyazódási barnázás...

Lehet beágyazódási barnázás 10. Dpo?

Figyelt kérdés

Fél éve próbálkozunk és 2 ciklussal ezelőtt volt egy kémai terhességem, ami eléggé megviselt, pedig csak a halvány pozitív tesztekig jutottunk el sajnos és egy brutálisan fajdalmas menstruáció követte.

Most csak a pozitív ovu teszt napján tudtunk együtt lenni sajnos így elég kicsi az esély, mert az hallom mindenhol hogy az előtte lévő napokban is együtt kellene lenni többször.

A lényeg az lenne hogy a 9. Dpo-n vagy is tegnap elég erős mensi szerű görcseim voltak ami soha sem szokott lenni csak ovu és mensikor. A lépcsőn nem tudtam felmenni úgy fájt....

Ma a 10. Dpo-n a folyásom barnás színű volt. Ilyent sem gapasztaltam ciklus közben soha életembe. Próbálom nem görcsösen figyelni a testem( az első sikertelen hónapokban túlestem rajta :) ) Így most egy kicsit jobban reménykedem hogy végre sikerült. 11. Dpon gondolom még korai teszelni így megvárom a hétvégét akkor kellene megjönnie.

Valakinek esetleg volt már hasonló? Mi lett a vége? :)


2018. jún. 19. 12:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet de az a baj, hogy nem feltétlen jelent terhességet. Ez egy olyan dolog, ami utólag fog kiderülni. Nálam mondjuk megesik barnázás-rózsaszínezés a nemvárt előtti napon és volt enyhe rózsaszínes folyásom 1. babámmal is de én azt is hittem, hogy korábban megjön. Aztán terhes voltam.

Amúgy elég az az egy együttlét. A pozitív ovuteszt megelőzi az ovulációt, azaz majdnem mindegy, hogy mennyit voltatok előtte együtt. Úgyis esélyesebb a pozitív tesztes együttlét.

Én drukkolok!

2018. jún. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A múlt héten 10-11. dpo-n volt barnázásom. 2 napig tartott. Már sírdogáltam is, hogy ez annak a jele, hogy megjön, ráadásul pár nappal előbb.

Harmadik napra nyomtalanul elmúlt, 14. dpo-n, a nemvárt napján pozitívat teszteltem :)

Remélem, neked is így lesz!!

2018. jún. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

De aranyosak vagytok! Nagyon szépen köszönöm! Annyira szuper lenne! Nagyon várjuk már a kis csodát! :)


Csak azért reménykedem egy kicsit jobban mert a ciklus közben soha sem görcsöltem még így csak ovukor és ez a barna folyás sokként ért mert még a menstruációm is rendesen vérzéssel indít minden alkalommal.


Tudom persze senki sem lát belém, de gondoltam hátha valakinek volt hasonlo "kezdése" :)

2018. jún. 19. 12:40
 4/7 A kérdező kommentje:
Gratulálok! ☺️
2018. jún. 19. 12:40
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem a 10. DPOn nem volt barnas verzesem viszont nem sok ideig volt egy kis gorcsom. Aztan 2 nap mulva megint egy kicsit az volt gyanus.

Pozitiv lett a teszt

2018. jún. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Persze hogy nem bírtam ki és teszteltem reggel. Negatív, ahogy számítottam is. 11 dpo-n nem is értem mire számítottam. Valahox a görcs és a pecsételő barnázás után biztam benne titkon, hogy már kimutatná a teszt.

Nem csinálok többet elég volt ez az 1 db is....

megvárom, hogy hétvégén megjöjjön. Érzem, hogy az az 1 db aktus kevés volt... 😞

2018. jún. 20. 12:43
 7/7 anonim ***** válasza:
Kérdező mi lett végül? Baba lett belőle?
2018. júl. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!